Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kérdés leginkább fiúkhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés leginkább fiúkhoz szól de lányokra is értem. Szerintetek egy fiú csalódhat akkorát szerelembe, hogy nemtud más lányt szeretni és minden lányba őt lássa?

Figyelt kérdés
ugy értem,hogy szinte kiég a csalódás miatt mert annyira szerette a lányt ,hogy nemérdekli már senki és ugy érzi,hogy nemtud boldog lenni nélküle.
2012. okt. 28. 09:50
 1/10 ASOT ***** válasza:
Ez általában egy állapot lehet, amihez párosul egy adag hiszti is. De túl van rajta az ember van aki hamarabb van aki hosszabb idő alatt.
2012. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de olyat hallotam,hogy a srác volt nővel de nem szerette mást látott a szemébe ezt a lányt.. és ez már vagy 8 év volt a kapcsolata után..
2012. okt. 28. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen én kiegtem mert nem tudok senkivel sem kapcsolatot kialakítani...
2012. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
vannak olyan emberek szerencsére kevés, akik nehezen lépnek túl, de ahol már ennyi idő eltelt ott már agyi gondok is vannak.
2012. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát már én is arra gondoltam. 8év azért nem kicsi idő
2012. okt. 28. 10:08
 6/10 ASOT ***** válasza:

hát nem...az depressziónak is, sok, így a mindennapjai is nehezek lehetnek.


De ha ezt csak 1 csajnak mondaná, akkor hazudna mert a csaj nem kell neki.


az igazság fáj, de ebben van egy rakás hiszti is! És ugy néz ki nagyon nincs semmi ami lefoglalná h még mindig ez a legnagyobb gondja.

2012. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ,hogy tudott ennyire megszeretni valakit? 8 év után sem feledni..
2012. okt. 28. 10:13
 8/10 ASOT ***** válasza:

ez nem csak szeretetről szól...

vagy csúnyán kihasználták, átverték megcsaltál stb...ilyenek is lehetnek.


de 8 év az sok.

2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok hasonlót látok a környezetemben és sajnos engem is érintett.

Kényszeresen, de tudat alatt akaratlanul hasonlítgatjuk, összemérjük a nagy szerelmünket az új lehetőségekhez.

Ló nincs, szamár is kincs alapon évekig nem állnak le rosszabb csajokkal. - Igen ez akkor is érvényes, ha a nagy nő bántotta őket, attól még ideál marad.

Talán, ha akad olyan is aki túlszárnyalja az exet, már rögtön nem is lesz kiégve.

2012. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az van hogy volt életem első szerelme, és akkor biztos voltam hogy az lettem, mármint szerelmes. Viszont amiket akkor tettem, azt most már úgy érzem soha nem tudnám megtenni senki másért ugyanúgy... Nemtudom remélem változni fog...
2012. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!