Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elítélendő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő vagy milyen dolog, hogy leginkább azért akarok összejönni egy pasival, hogy ne sérüljek?

Figyelt kérdés
Elég csinos jó nőnek tartanak, 25 éves vagyok, de mindig csak megcsalást, megalázást kaptam a férfiaktól, valóban ezek a pasik jó pasik voltak. Most összeakarok jönni egy pasival, aki szegény duci és nagyon csúnya és ráadásul elég szerencsétlen, határozatlan is, de azért szeretem, mert nagyon aranyos, jó lelkű fiú és nála biztos vagyok, hogy kitartana mellettem és szeretne, ami nekem már nagyon hiányzik, mert sose kaptam igazán szeretetet.
2012. szept. 28. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
A kinézet nem garancia a viselkedésre.
2012. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
90%

Ez majdnem mind szép és jó drága.

Csak ő hiába szeretne téged ha te őt nem, mert csak azért lennél vele mert szeret és aranyos és cuki, de te semmi különöset nem éreznél.


Mert amit felsoroltál az mind negatív és te sosem fogsz azzal kibékülni.


Ha te is tudod őt igazán szeretni és a szex is jó vele neked, és szívesen bemutatod őt kézen fogva barátnőknek családnak h igen ő a párom akkor okés.


De ha nem akkro ez kihasználás.

2012. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem elitélendő.

Hiszen nem minden a kűlső, sokkal inkább a belső értékek azok amik örökké tartanak és nem mulandoak a kűlső idővel elmúlik hiszen megöregszünk és egyúttal megcsúnyulunk emiatt. És ha belős értékeit tudod értékelni annak a pasinak és ő is értékel téged akkor bíztos hogy boldog lehetsz mellette és ő is melletted.

Hiszen manapság aki szép azok tudják magukról és emiatt nagyképűek és folyton több emberrel járnak egyszerre hogy kielégíthessék önmaguk énképi vágyait.

Akik meg nem néznek ki jól azok általában önbizalom hiányban szenvednek és emiatt bénák a párkapcsolatban és mindig megerösítésekre vágynak hogy jól csinálnak-e bizonyos dolgokat és ha nem akkor hogyan tehetnék jobbá.


Nézd szerintem nem elitélendő dolog mert HA mindketten a belső értékekre hajtotok akkor a kapcsolatottok érdekek nélküli lesz és megismerhetitek az igazi szerelmet ami egyáltalán nem felszínes csinyből indul amiből pár hét alatt ugyis kiábrándulnak az emberek. (Mert általában pár hét után elmulik a fellángolás a szépség alol.)

2012. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Cyan és ASOT jól látja a dolgokat.

De a 3. nemigazán.

2012. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valóban, nagyon önbizalom hiányos ez is tetszik benne, mert így értékelne engem
2012. szept. 28. 16:53
 6/13 A kérdező kommentje:

"Ha te is tudod őt igazán szeretni és a szex is jó vele neked, és szívesen bemutatod őt kézen fogva barátnőknek családnak h igen ő a párom akkor okés."


Szexet nem tudom, milyen vele még, de azzal nincsen gond, hogy "mutogassam", mert így legalább jól érzem magam mellette, mert szebb vagyok, ugyanis volt olyan pasim, aki nagyon jó, volt, nem éreztem magam jól mellette, mert jobbnak tartották őt mint engem és mindig féltem, hogy meg is csal hát persze, hogy meg is tette

2012. szept. 28. 16:56
 7/13 ASOT ***** válasza:

Nézd!


ő tuti értékelne és tuti szeretne téged, és megbecsülne hogy egy ilyen szexibébi barátnője van.

De kérdés neked miért kell?


ugyanis a legtöbb nő a sorozatos csalódások miatt választ ilyen pasit, de ugyanakkor nem szereti csak mint embert...


Persze nekem mindegy, ez csak a véleményem.


Szóval nyugodtan menj bele a kapcsolatba azt majd kiderül mi lesz.

2012. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Önző lennél, ha csak azért jönnél vele össze, hogy kitartson melletted. A külső nem minden, ezt Nektek nőknek kéne a legjobban tudni... Hiszen mindig te jöttök ezzel a szarsággal..
2012. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

mondd meg a duci fiúnak,hogy összejössz vele,ha minden héten megy gyúrni legalább négyszer


így lesz egy jó lelkű jó pasid :)


ha szeret úgyis megteszi,ha nem legalább hamar kiderül

2012. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, ugyanazt tennéd vele, amit veled tettek.Kihasználnád!


Mi lenne, ha egy darabig nem lenne pasid? Akkor sem sérülsz..vagy ebben a társfüggő világban inkább együtt vagyok azzal, akit nem is szeretek, csak legyen?


Te mit éreznél, ha rólad írnák: "Hát csúnya, szerencsétlen, de ez legalább nem fog félrek*rni" Jól esne? Nem? Akkor szerintem megvan a válasz.

2012. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!