Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az út tesz boldoggá, nem a cél?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az út tesz boldoggá, nem a cél?!

Figyelt kérdés

Elhagyott téged, de úgy érzed, hogy Ő a jövőd? Ki kell kitartani a másik mellett még ekkor is, nem szabad feladni, soha!

Reménykedni kell a boldogságban és talán egyszer visszajön.

Mondogatják itt: Lépej tovább! Miért lépjen tovább az ember, ha megtalálta, aki neki kell és az emlékek még éltetik energiával?

Jogos, én már nem kellek neki, de ezt el kell tudni fogadni. Nem várhatjuk el a másiktól, hogy viszont szeressen, ennek belülről kell jönni. Ha ez nincs meg csak egyoldalú a dolog. Én ekkor sem adom fel, akit szeretek, küzdök érte a végsőkig.

Azt látjuk, amiben hiszünk. Ha én abban hiszek, hogy valamikor visszakapom Őt és ez boldogsággal tölt el, akkor boldogságban fogom leélni az életem és nem számít, hogy nem fogom visszakapni Őt (mások szerint).

Talán a legboldogabb életük az ilyen embereknek van, akik a valóságtól elrugaszkodva hisznek valakiben egy életen át.



2012. okt. 28. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
És a földtől elrugaszkodott emberek esnek a legnagyobbat...
2012. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogsz te még írni Valaki elveszi a szüzességem tipusú kérdest is!! XDXDXD
2012. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga, boldogság-e álomvilágban élni.
2012. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok volt a A békés harcos útja mi? :D amúgy a válasz igen.
2012. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben engem az út sem tenne boldoggá, és az ilyen ember szintén nem lehetne boldog, a folyamatos visszautasítás miatt. Ideig óráig lehet küzdeni, de csak ha látja az ember, hogy érdemes. Ha nem, akkor tovább kell lépni és így valószínűleg boldogabb lesz az életük!
2012. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!