Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tesz egyes embereket a...

Miért tesz egyes embereket a trollkodás boldoggá?

Figyelt kérdés
(Az én olvasatomban troll az, aki megnyilvánulásaival szándékosan szembe helyezkedik egy állásponttal, nézettel, vagy egyszerűen olyan dologgal, aminek egyes emberek örülni tudnak és célzottan szétzúzni, megtörni, rombolni akarnak)
2012. aug. 7. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert a való életben lúzerek, semmi tiszteletet nem sikerült kivívniuk, és semmihez nem tudnak értelmesen hozzászólni. Itt viszont úgy érzik, senki nem tilthatja meg nekik, hogy hülyék legyenek, büntetlenül csinálhatnak hülyét saját magukból.
2012. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy-egy heves anonim vitában mindkét fél a másikat tartja trollnak. Szvsz a többségüket nem a rombolási vágy hajtja. Vagy csak tévesen a magabiztos véleménynyilvánítókat nevezik sokan trollnak, holott az igazi troll nem is ilyen.
2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antimod ***** válasza:
82%

Igen, a belinkelt példában trollkodás. Nagyon viccesnek hiszik magukat, és ki akarnak kerülni a kommenthuszárra, meg mit tudom én, hova.

Mindenkit más célok vezérelnek.

2012. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert nincs életünk.:)
2012. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Unaloműzés.

Én itt szoktam rá a trollkodásra. Olyan primitív, ostoba kérdések vannak, amikre képtelenség okosan válaszolni.

2012. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Belagezapista, igazad van, az is bosszantó, de szerintem az még nem trollkodás. Az csak vita, bár gyakran inkább veszekedés.

Szerintem is a trollkodás inkább az erőltetett idétlen poénkodás, amin csak a kommentelő nevet. Az az egyetlen szórakozása az életben, hogy másokat bosszant névtelenül.

2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert már egyes kérdések annyira hülyeség számba mennek, hogy lehetetlen normális reagálni rá.
2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*an
2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Én bevallottan troll vagyok, de bem tudom igazán megmagyarázni azt hogy mért jó. Online autóversenyen amikor az utolsó körben szembe megyek a forgalommal, és kilökök vagy tiz autót, akkor valami megmagyarázhatatlan bizsergés indul meg bennem, és röhögök amikor mindenki elkezd fuckyourmotherozni, utána viszont kis büntudatom van, majdnem hogy megbánom, de következő versenyen már csinálom, mert egyszerűen boldaggás tesz az a "bizsergés" amikor mindenkit kilökök.
2012. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!