Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan húzom fel ezen magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan húzom fel ezen magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátnőm és az összes barátom elfelejtette a szülinapomat. Nem élek a Facebookon, de egy nappal előtte még ott is kint volt a születési dátumom, kíváncsiságból viszont levettem. Természetesen egyiknek sem jutottam eszébe másnap. Egyik-másikkal egy évtizede ismerjük egymást, tavaly ők nem felejtették el. Barátnőmnek is, névnapját, szülinapját, mindent megünnepeltük, én voltam az első, aki felköszöntötte, erre ezt kapom cserébe.


Jogos, hogy idegesítenek az ilyen dolgok? Úgy érzem, mintha átnéznének rajtam.



2012. okt. 28. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki azzal jön, hogy biztos eddig nem értek rá... 2 napja volt.
2012. okt. 28. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz.:/

Azóta se jutott eszükbe?

2012. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátim is felejtették már el a szülinapomat.

Ezen kár felhúzni magadat, csak egy ugyanolyan nap mint a többi. Bocsánatot kértek, de attól még évekóta a barátaim, nem múlik ezen.

2012. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük azóta, nem jutott eszükbe. Ilyenkor érdemes szólni egyáltalán bármit?
2012. okt. 28. 15:35
 5/6 A kérdező kommentje:
És én leszarom, hogy vesznek-e valamit, nem az érdekel. De legalább kinyöghették volna, hogy dögöljek meg, vagy valami.
2012. okt. 28. 15:36
 6/6 Wolfox20 válasza:

Nekem is rosszul esett volna.

De mivel nincs facebookom, sohasem nyögtek semmit se...:)

2012. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!