Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól felhúztam magam! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól felhúztam magam! Mit gondoltok, jogosan?

Figyelt kérdés
A barátommal beszélgettünk és szóba került az egyik exe aki korábban mondta hogy visszasírja a barátommal eltöltött időszakot mert most valami vadbarom pasija van. Erre most a barátom megjegyezte nekem hogy vigyázzak rá meg hogy milyen rendes fiú ő mert így visszasírják az exei is. Ezen én jól besértődtem hogy mit fényezi itt magát meg inkább neki kéne örülnie hogy leálltam vele fiatalabb is vagyok tőle meg jobban is nézek ki de én ezt sosem dörgölöm az orra alá. Tiszta megalázónak érzem hogy ő itt fölényeskedik bár félig viccesen jegyezte meg de akkor is minden viccben van valami igazság. És ez megalázó nekem hogy még én örüljek hogy szóbaáll velem vagy mi?
2011. júl. 22. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Pasim is nyög be néha ilyen f.szságokat... én erre mindig azt mondom, hogy inkább te örülj, hogy én elvisellek... :D (elég nehéz eset...)

Szerintem nem érdemes ezen vérig sértődni, de azért nem olyan vicces dolog, tényleg... vágj vissza, hogy a te is visszasírod az exed, mert ő legalább tapintatos volt... Mégsem közlöd ezt így vele... Vagy vmi szellemeset.

20L

2011. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
exe futtatás, windowsgomb +r cmd, DEL ex.dll DEL ex.exe
2011. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudsz vele sokat kezdeni ha ennyi az értelmi-szintje akkor hanyagoljátok egymást
2011. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiatalabb is vagy, meg szebb is? Meg beképzeltebb is, az tuti...


Igen, hülyeségen sértődtél be. Humorizált... Amúgy meg, vigyázz rá, arról szól a párkapcsolat.

2011. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dongatto: és ha Linuxod van? :DDDD
2011. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg viccből mondta, ne húzd fel magad rajta ennyire. Azért nem teljesen igaz, hogy minden viccben van igazság. :) Nem hinném, hogy meg akart bántani.
2011. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hmm ilyeneket nekem is mondott. hogy vigyázzak rá,mert ő minden ujjára találna nőt,meg mindenki(volt barátnők) bánja hogy már nem vele van.meg ha szakítanánk soha nem találnék olyat mint ő. mindenki csak kihasználna..

nekem ezzel az önbecsülésemet rombolja le de nagyon..már lassan el is hiszem az egészet.

2011. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!