Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem? (többi lent, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem? (többi lent, nem hosszú és nem bonyolult )

Figyelt kérdés

már 3 hete együtt vagyunk a barátommal és még nem volt csók.

furcsállom nagyon hogy egy 16 éves fiú még csak nem is próbálkozik megcsókolni 3 hét járás után. eddigi kapcsolataimban ilyenkor már rég volt csók. miért lehet ez?

(rendes válaszokat,nem büdös a szám..arra odafigyelek mindig:) )


2012. okt. 19. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
lehet h éretlen még, és fél
2012. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
őt tényleg érzi,hogy 3 hete jártok?És csak nem alakulóban van a dolog?Kezdeményezz te vagy várj
2012. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon fura, mint azt olvasnám, hogy ,,3 éve járunk, de még nem volt szex." Az első hetekben nagyjából ki kéne szopnotok egymás nyelvét a szájából, persze nem minden pár kattan rá ennyire a csókolózásra, de azért az túlzás, hogy ne legyen csók. Szerintem vagy kérdezz rá, mert eléggé jogos a kérdés, vagy smárold le. Nehogy alibibarátnő legyél.
2012. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen 3 hete tényleg járunk nem csak alakul ..lehet hogy alkalma nincs rá vagy mi lehet?:s
2012. okt. 19. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózott már? Ha nem, de tudja, hogy Te igen, lehet, hogy fél, hogy beégeti magát. Csókold meg te, azzal nem veszíthetsz.
2012. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem venné rosszul azt ha én kezdeményeznék?:s
2012. okt. 19. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vegye. Ha Te nem kezdeményezel, még 60 évesen is csók nélkül lesztek.
2012. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jártok, nem? Akkor miért venné rossz néven, hogy te kezdeményezel? A kapcsolatot amúgy ki kezdeményezte? Ugye azt ő sem gondolja, hogy a "járás" abban merül ki, hogy együtt sétáltok a városban?

Szerintem a legközelebbi alkalommal, ha olyan a szituáció, csókold meg.

2012. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a kapcsolatot ő kzdeményezte. eleinte azthittem hogy ő milyen határozott meg érett,de most nem tudom mit is gondoljak
2012. okt. 19. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha nincs csók?:O ölelés meg kézenfogva sétálás, összebújás van?:)) ha akarod csókold meg te:P
2012. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!