Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, mit tegyek? Tanácsok, tippek, tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

4 hónap után végetért a kapcsolatunk mert ő nem szerelmes. Szeret de hiányzik neki valami. Véletlen találkozás voltunk egymásnak, filmbeillő volt (eleredt az eső az első randinkon amikor megcsókolt stb.) bennem most alakult ki a szerelem.

Azt mondta legyünk barátok, tényleg nem haraggal váltunk el és mondta hogy nagyon normális vagyok, azt akarja hogy boldog legyek, kevés ilyen lány van, ne csináljak semmi hülyeséget. Ha szeretném beszéljünk és találkozzunk néha, és ha úgy alakul lehet folytatás ha akarjuk de most nem akarja folytatni.

Nem feltétlen reménykedek, ráhagyom, az én szívem nyitva marad előtte, de most csak magam leszek, megújulok stb. A barátnőim mellettem vannak és segítenek.

Szerintetek jól teszem ha magára hagyom, és ha akar majd visszajön? Néha-néha írok neki vagy ő nekem, esetleg találkozunk de csak ha már úgy alakul?


2012. okt. 28. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Búfelejtés évezredes módszere:Berúgsz,dugsz idegennel,nem foglalkozol az exeddel,és kész.Én 4 évig voltam egy casjjal,csúnya szakítás volt,de már minden rendben ezzel a módszerrel+nem kell magadra venni.
2012. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
háát egy hétig azt tanácsonlám, hogy ne beszélj vele semmit mondó válaszok ha ő kezdeményez kapcsolatot, mutasd, hogy elfoglalt vagy és jól meg vagy nélküle menj el bulizni facebook-ra is mehetnek fel képek ahol jól érzed magad nélküle ezután a hét után ha nem próbálkozik újra szerintem ne erőltesd (féltékennyé tevés egyik módja esetleg srácokkal is fényképezkedhetsz de semmi csók meg ilyen kurvulás mert azzal végleg eláshatod magad)
2012. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha nem érdeklődik újra akkor meg kukába minden emlék facebookról+telefonszám törlés 1-2 keményebb héten mész túl mikor beugranak az emlékek aztán csáó egyre kevesebb és elfelejted nincs elfelejthetetlen kapcsolat
2012. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!