Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy olyan sráccal, akivel nem lehet komolyan beszélni?

Figyelt kérdés
először úgy éreztem, minden elvárásomnak megfelel, de rájöttem, hogy többet gondoltam bele, mint amilyen valójában. akárhányszor megpróbálom egy világi témáról (zene pia haverok-.-) filozofikusabb irányba terelni a szót, nemhogy elüti valami poénnal, hanem benyög valamit, aminek köze sincs a témához. már többször szóltam hogy oké és ez hogy jön ide, de nem nagyon törte magát válaszadáson. szóvá tegyem ezt neki, vagy felesleges a kompromisszum? és ha szakítok vele, mit mondják, miért?
2012. okt. 29. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg Neki,hogy szerinted nem Hozzád való,mert éretlen és komolytalan.Már ha ennyiért szerinted tényleg érdemes szakítanod Vele.
2012. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem értem, hogy jöttetek össze? Ez nem derült ki korábbi beszélgetések alkalmával? :D
2012. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondd meg hoyg többet nem akarsz vele találkozni vagy ha egy táraság vagy ilyesmi hogy be akarod fejezni. észre fogja venni nyugi.
2012. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért nem vettem észre mert elég volt annyi, hogy jól éreztem magam vele. de ez elmúlt, pont a komolytalansága miatt.. amúgy csak azt nem tudom, milyen indokkal szakítsak vele.
2012. okt. 29. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha nem egy szinten vagytok, úgysem fogja nagyon megérteni, miért is szakítotok. Találj valami olyan igaz, de egyszerű indokot, amit nem nagyon kell magyarázgatnod:)
2012. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyeneket, én nem vagyok épp belül ilyen fickó, szeretek néha elgondolkodni erről arról, de nem kell túlzásokba esni. Szerintem csak simán kűd el a pi-csába, szerintem azt is pont olyan mókásan fogja venni! Majd meglátja,hogy mi a méltó büntetése annak, aki nem tud veled filozofálni! Előre sajnálom. Ugraszd ki a fenébe. Én olyannal nem tudnék együtt élni sokáig, aki más elveket vall, más hozzáállású a témáknél. Unnám mint a szart az az igazság.
2012. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, azért a kérdező is nagyon "komoly" lehet. ;)
2012. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat!:) én is unom sajnos.. a kitalált indokos módszer menni fog, főleg mert nem is kitalált. utóbbi, nem nagyon értelek.
2012. okt. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!