Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomnak lelankad szex közben?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul érzem magam emiatt. lehet, hogy velem van a baj. próbálok türelmes lenni hozzá, másfél éve vagyunk együtt, egy éve szexelünk, és mikor először csináltuk, fel sem állt neki. szóval nem is csináltuk:D na mindegy. a lényeg, hogy nem olyan gyakran, de azért párszor már előfordult nála, hogy nagyon gyorsan elélvezett vagy lekókadt neki. van, hogy orál következik ebből, de van, hogy csak nézünk egymásra, vagy megnyugtatom, hogy semmi baj, belül meg üvöltök, hogy már megint... lehet, hogy túl tág vagyok? nem jó a póz? ő azt mondja mindenre, hogy nem tudom. segítsetek!!!
2012. okt. 29. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
dobd ki
2012. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vszinüleg nem akarod kidobni. Ha nem állt fel neki, annak nem vszinü, te lettél volna az oka. A leirtaknál sokkal többet kellene tudni rolatok, hogy valami értelmeset lehessen irni. Gondolom, priviben érdemesebb: Korotok? Milyen elöjátékkal szoktad felállitani? Milyen régen és gyakran veri ki magának? Orálnál semmi gond? Kézzel? Te mennyire tudod használni a hüvelyizmaidat? Mennyire nedvesedsz? Szültél már? (Szoval mesélj magatokrol!)
2012. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez póz kérdése is. Egyik haverom mondta, neki ha ő alul van, lelankad, viszont a csaja csak úgy tud elélvezni. NA erre mondja, nem illenek össze. Pedig sima ügy..váltani kell a pózt, ennyi.

Lényeg, nem rajtad, vagy a külsőd miatt lankad le, se miatta. Van aki ilyen, ennyi

2012. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ő 23, én mindjárt 19. előjátékként csókolózunk, a melleimmel játszik (nagyok és szépek, azt szereti) vagy orális szex. azt mondja, mióta szexelünk, nem veri ki magának. orálnál semmi gond, kéznél szintén. sztem elég jól tudom használni a hüvelyizmaimat, csináltam ilyen kegel gyakorlatokat:D a nedvesség megfelelő, barátom szerint közepes, de mikor nagyon tetszik a dolog, akkor ömlök:D és nem, nem szültem még. ő az első pasim.
2012. okt. 29. 12:15
 5/14 A kérdező kommentje:
the sunset: azt mondja, ő szereti, ha én vagyok felül, mert izgató a látvány... (pedig legutóbb akkor ment össze neki, mikor paciztam:S)
2012. okt. 29. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet testi vagy lelki eredetű oka. Nyugodtan lehet szakértő segítségét igénybe venni, nem szégyen, csak javatokra válhat. Vagy vmi perverzió, újdonság bevezetése

És nyugi, tlg nem veled, se vele van a gond;)

2012. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#2 vok. A leirtak szerint nem veled van a baj. Nagyon jo szexpartnere vagy a barátodnak. Finoman érdeklödj töle, hogy elözö kapcsolataiban volt-e olyan, amitöl nagyon beindult?
2012. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
még #2:, és hány éves kora ota verte magának? ( Mennyire szokott hozzá az erösebb ingerekhez esetleg.) (Ha kézzel, szájjal csak ugy finoman, lágyan, lassan csinálod, akkor mi az eredmény?
2012. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nobile válasza:
23 évesen nem áll fel neki egy nagymellű 19 évesre... áhhh
2012. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

Mazlista ez a pasi :)

Turelem es turelem, nem veled van a baj, sokan vagyunk ilyen problemaval.

2012. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!