Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kihívott egy csaj a parkba hogy lógjunk(amúgy kb 1 hónapja ismerem) mert unatkozott stb na lényeg hogy kimentünk és nagyon elvoltunk smároltunk is minden szal tökéletes volt meg is beszéltük hogy majd pár nap múlva találkozunk.Meg is történt megint nagyon elvoltunk még többet smároltunk és kezdtem érezni hogy akkor ebből már komolyabb dolog is kialakulhat de akkor még nem kérdeztem rá mert egy haveromnak is bejött a csaj és mind a kettőnk részéről kényelmetlen volt így nem hoztuk fel a témát, csak sajnos 1 hétig nem tudtunk találkozni mert vagy neki nem volt jó vagy nekem az időpontok.De mindig este felhívott jóéjszakát kívánt meg stb és már kezdtem érezni is iránta így a hétvégén csak rákérdeztem már hogy mi is van akkor és aztmondta hogy ő is szeretett volna valamit de nem történt meg amire várt hiányzott a "varázslat" azt mondta meg hogy nem akart megbántani azért nem mondta el hamarbb és hogy nem én lennék az első már akivel így van amióta szakitott az előző barátjával.Szóval nem tudom hogy én rontottam el valamit és ha igen akkor helyrehozható e mert vele tényleg azthittem hogy végre lehet egy normális kapcsolatom.Előre is köszi.
2012. okt. 29. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem zárta még le az előző kapcsolatát valószínűleg, igy meg csak feleslegesen próbalkozik.
2012. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem az én hibám volt hogy így "kirakott"?
2012. okt. 29. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Csak hülyíti a pasikat...
2012. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!