Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a saját anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a saját anyám?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a kérdés nem igazán tartozik ide.. de nem is tudom hova írjam...

Komolyan mindenbe beleköt anyám, mindenbe. Ha nem csinálok semmi rosszat akkor is. Normálisan válaszolok, az se jó. Megkérdezem, hogy mi van itthon, válaszként ennyit kapok: Nem sok minden! Tegnap már a joghurtot is fölzabáltad. (igen és azon kívül mást nem is ettem vacsorára..) Akkor hogy miért lógok egész nap a gépen mert mást se tudok csinálni, csak ezt. Neki álltam kitakarítani majd le lettem cseszve, hogy úgyis elb*szom. Akkor hogy ő sosem ülhet a gép elé, meg hogy itt is ha kér valamit milyen szemetül beszélek vele. Nem is szól hogy ide akar ülni..

Én meg nem mondom hogy nincsenek bűnjeim, de azért igyekszem és tényleg pont most nem vagyok olyan passzban hogy anyámmal is rosszban legyek.. Nemrég szakítottam, ettől is szarul vagyok, nem kell hogy még vele se legyek jóba.. =/ Na akkor ez a másik.. mert hogy nekem csak ronda srácok tetszenek, nincs ízlésem, szégyellte hogy a lánya vagyok, amikor egy ilyen fiúval láttak az utcán. Neki nem mindegy, hogy nekem ki tetszik? Hogy kivel kezdek? Nem számít a külső.. egyáltalán nem.

Miért ilyen szerintetek? Miért kell csak engem bántani mindenért?


2012. okt. 29. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen volt, nyugi... majd elmúlik. Vagy hozzászoksz.
2012. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt így....ugyanígy elmondanád neki lehet elgondolkozna...vagy ha nem hallgat meg úgysem így egészében..akkor írd le neki papírra úgyis elolvassa...hát..nagyon sajnálom egyébként..sok szerencsét..:/ ...:)))
2012. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen idos anyukad? En arra gyanakszom, hogy belelepett a valtozo korba es olyankor a nok elviselhetetlenek. De amugy szokd meg, mert a szulok es a gyerekek mindig ellentetekben fognak elni, csak kesobb, ha kirepulsz a csaladi feszekbol, akkor nem lesz ilyen durva. Kulonben fokent azert hisztiznek a lanyos anyukak, mert latjak, hogy hogyan valik nove, szemtelenul fiatal es kivanatos nove a lanyuk, mikozben ok meg oregszenek. A nok meg nehezebben viselik az oregedest, mint a ferfiak. A ferfiak mondjuk kesobb is oregszenek meg, szoval... Nekem ilyen teren szerencsere anyam normalis volt, de sok mas helyzetben viszont elviselhetetlen. Sosem tudta es nem is fogja tudni elfogadni, hogy en nem vagyok o es hogy nem ugy gondolkozom, mint o. Ez az, amit irtam fent, hogy mindig megmaradnak az ellentetek. 21l.
2012. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt így....ugyanígy elmondanád neki lehet elgondolkozna...vagy ha nem hallgat meg úgysem így egészében..akkor írd le neki papírra úgyis elolvassa...hát..nagyon sajnálom egyébként..sok szerencsét..:/ ...:)))
2012. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs kétszer küldtem
2012. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fuu, én baromira sajnállak! Lehet megkéne valamivel lepned, valami meglepivel, amit szeret, lehet kicsit feloldódna. Én ha veszekedtem anyummal mindig vettem nekimásnap egy virágot, vagy egy vázát (amit előtte való nap törtem szarrá) vagy akármit,ami engesztelésképp hatott.
2012. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!