Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ha féltem a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha féltem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm megismerkedett egy 31 éves férfival, de ő még csak 17. Szeretik egymást,vagyis én így tudom.Kicsit féltem (a korkülönbség miatt) mert nem szeretném hogy baja essen akár lelkileg is.
2012. okt. 25. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

manapság sok ilyen körkülönbséggel rendelkező párt látok, szerintem semmivel nem lesz nagyobb baja ebből sem lelkileg sem máshogy mintha egy korabeli sráccal lenne

ennek ellenére én ezt annyira nem támogatom, sőt én biztos nem járnék 31 éves létemre 17 éves lánnyal

sőt így hogy 22 vagyok se járnék.. de kinek mi ugyebár :)

2012. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22 évesen nem járnál 17 éves lánnyal? Pedig megvan a varázsa. de ez a te dolgod.
2012. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem járnék, mert rossz tapasztalatom van a nálam fiatalabb csajoknál, haveroknak jók de barátnőzni nagyon nem
2012. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött anno. 17/l-24/f. Bár igaz, én mindig a tőlem fiatalabb csajokat szerettem. igaz, sok hülyeséget is kellett eltűrnöm és mivel szűz volt, sokat kellett várnom, de aztán, amikor megtörtént, szinte megtébolyodott! :D
2012. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát igen rengeteg a hülyeség amit nem bírok elviselni ez a gond :D
2012. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az majdnem a duplája, sokszor apakomplexusos lányok keresik őket, sok volt a környezetemben akiről tudtam, hogy családi gondjai voltak, nem kapta meg az apa karaktert, vagy szegény tényleg apa nélkül nőtt fel


persze van kivétel, de ideális esetben elkülönül az érdeklődés és egyéb dolgokból kifolyólag, mivel más korosztály

2012. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!