Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ért véget a párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ért véget a párkapcsolatod? (Hogy szakítottatok, a távolság volt az oka? )

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 17:41
 1/3 A kérdező kommentje:
*TÁVkapcsolatod
2012. okt. 30. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Táv..de pár év és megpróbálok mindent saját önerőböl,hátha..:) Hiszem belül hogy egy nap minden jó lesz :) Nem szeretnék több tucat barátnőt,mire elkusak az igazihoz..nekem ő volt és ezt tudom én belül=)
2012. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a távolság volt a baj. Igaz nem laktunk közel egymáshoz de nem volt vészes.

Úgy beszéltük meg a szakítás előtti héten hogy következő héten újra talizunk. Hát így is volt. Én tök nyugodtan, és várva utaztam hozzá,teljesen nyugodtan hogy minden okés. A buszon is beszéltünk chaten és ugyanúgy köszönt el ahogy szokott hogy hamarosan látjuk egymást. ..Leszálltam a buszról de ő nem várt. Nem pánikoltam be mert volt már úgy, hogy egy kicsit később jött ki elém (forgalom miatt stb). De valami bennem volt, hogy mi van ha nem jön elém..de jött. Láttam rajta hogy valami nem stimmel de én annak tudtam be hogy előtte egy kicsit összekaptunk. Beültűnk a kocsiba, én mondtam neki a magamét, meséltem, de nem nagyon érdekelte mit mondok..nem is folytattam utána az élménymegosztast. Megérkeztünk hozzájuk. Nem egyből de megkérdezte beszélhetnenk e. És akkor mondta el hogy szakitani akar...úgy kezdte szeretlek de..el sem tudom mondani milyen érzés volt..életem legszörnyűbb napja és pillanata volt..

Váratlanul ért, mert máskor is összevesztunk de mindig kibékültunk és mindig azt mondta bármit megtudunk oldani...és a szakítás előtti 1-2 nappal előtt még semmi baj se volt. Egy napig nem beszéltünk és rá következő nap ezzel fogadott. A mai napig nemtom mi történt abban az egy napban...

És tudom hogy megtudtuk volna oldani a problémát, ha ad időt, megértő velem, türelmes, és ha szól, hogy ez így nem lesz jó...

Am azt mondta indoknak nem illünk össze amit még most is kétlek.

2012. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!