Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örökre együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örökre együtt leszek a barátommal hogyha nem rég jöttünk össze?

Figyelt kérdés
hát nyáron lett vége kb egy kapcsolatom egy fiúval akit szerettem és vissza jött hozzám most ,Válaszokat légyszi ,...
2012. okt. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól hogy miért mentetek szét de amúgy őszintén semmi sem tart örökké
2012. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát őszintén bekavartak és azért mentünk szét nem tudott mit csinálni egyszerűen nem tudott kinek hinni ,egyszerűen ,de mi a barátommal úgy gondoljuk hogy örökre együtt szeretnénk maradni
2012. okt. 30. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos kérdés, de ezt sem mi, sem te, sem ő nem fogja tudni megválaszolni neked. Egy kapcsolatért nagyon sokat kell dolgozni. Főleg egy olyanért, amit életed végéig tervezel. Ha még fiatal vagy, akkor meg fogsz lepődni, hogy milyen gyorsan változnak az érzések. De semmi sem lehetetlen, ha megtalálod az igazit. :) Mondom ezt én, aki 6 éve és 3 hónapja van együtt az első szerelmével. :)
2012. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az jó,tudom hogy úgy van ahogy mondod de én nagyon szeretem a barátomat és ő is szeret engem és már nem szeretném elveszteni
2012. okt. 30. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát perszeeee
2012. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de van egy ilyen idézet is :Ha valakit igazán szeretsz,engedd el.Ha visszajön hozzád ,örökre a tiéd marad .De ha nem,akkor soha nem is volt igazán a tiéd.
2012. okt. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!