Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek a kis mell miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a kis mell miatt lefeküdni a barátommal. Jövőre impl. várjak addig?

Figyelt kérdés

szóval jövőre akkor is a közepe-vége felé és talán, de akkor lesz rá pénzem. (évek óta gyűjtök)

szóval nem egy srác szakított már velem, nem tudom miért. viszont nem egy srácon észre vettem, hogy ha melles csajjal beszél egyből, kapásból kedves, poénkodós. a lány még meg sem szólal, már tetszik.

sőt. egyik srác már az elején dobott, utánam összejött egy rendkívül ronda lánnyal (gnóm fej, törpe magasság, kövérség - de extra nagy mell)


szóval évek múlva eljutottam a gátlásosság azon szintjére, hogy tudom, ha szeret elfogad olyannak amilyen vagyok, de: a mostani barátom amolyan tökéletes külsejű srác, megérdemelne egy tökéletes külsejű csajt...szóval én nem merek vele lefeküdni, mert meglát és tuti sajnálni fog, és tuti nem én leszek álmai nője. de kétlem, hogy várna rám féléveket, vagy 1 évet...

vagy addig ne vetkőzzek le soha felül? vagy az még égőbb? vagy szakítsak már most minden előtt inkább?

ki mit tenne? mit gondolna? hogy jutna ezen túl?


2012. okt. 30. 18:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hidd el sok férfinek a kisebb mellek tetszenek, többek közt nekem is. De ahogy olvasom a válaszaidat, mondhatunk neked bármit nem lehet lebeszélni téged. Pedig a szilikon cici szerintem nagyon ronda.

Egyébként arra nem gondoltál, hogy azért hagytak el, mert folyton a melleid miatt panaszkodtál és megunták a siránkozást? Nem szívesen lennék együtt olyannal aki ilyen szinten nincs megelégedve magával és ráadásul még hajthatatlan is.

2012. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Jól megnézted te egyáltalán, mennyibe kerül egy ilyen műtét? Kb. 1 millió forintba! Ennyi pénzt sokkal hasznosabb dolgokra is költhetnél, arról nem is beszélve, hogy nem tesz jót a gerincnek az ilyen beültetés, ennek is vannak kockázatai, mint minden más műtétnek, stb. A nagy szilikonmellek meg már egyenesen undorítóak, azok már inkább tőgyek, mint mellek.


30/f

2012. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
A nagyon felszínes fiúk is inkább a lábaitokat és a feneketeket szokták jobban megbámulni.
2012. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
ő annyira felszínes, hogy még csak nem is találkozunk, amikor lehetne...
2012. nov. 1. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!