Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal, pozitívan hatott az összeköltözés a kapcsolatotokra, vagy inkább negatívan?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le, hogy hány évesek vagytok, küszönöm.
2012. okt. 30. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Megismertem a páromat, 2 hónap után összejöttünk és 2 hónap múlva összeköltöztünk. Abszolút pozitív irányba terelte a kapcsolatunkat, ma már van egy közös kisbabánk is! :)

Ő 38 én 20.

2012. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

7 hónap után költöztünk össze külön a szülőktől nyár elején (de előtte is gyakorlatilag egymásnál aludtunk folyamatosan, már 3 hónapja). Abszolút pozitívan hatott, nagyon jó párost alkotunk :) Nem jelent problémát a másikkal lenni 24/7ben! Szerintem akiknek negatívan hat, ott valami gond van a kapcsolatban, nem teljesen egymáshoz valók...

21/L, 23/F

2012. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi, annak idején 5 éve költöztünk össze, pár hónap után :D Én 21 Ő 23 volt. Kicsit kevés idő, de melóztunk, aztán minden szabadidőt együtt töltöttünk, így ez az összeköltözés szinte észre vehetetlen volt :) Nekünk az elején, még nem volt gördülékeny, vita/kötekedés/morci jellemezte, aztán minél jobban kezdtük megismerni egymást, annál jobban összecsiszolódtunk :) Mára már házasok vagyunk és részemről boldogabb mint valaha :)

26/L

2012. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
15 nap után. nem bántuk meg, már akkor is tudtuk, mit csinálunk.
2012. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2 hét után a húszas éveink elején. Ennek 15 éve, és ma is imádjuk egymást.
2012. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2 hónap után (akkor 31/N és 32/F voltunk). Gondoltam az összeköltözéskori életkorra gondolsz :-)
2012. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igenigen, arra, és küszönöm helyett köszönömöt akartam írni! :)
2012. okt. 30. 19:24
 8/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Nagyon jót tett a kapcsolatnak! Már nem volt kedvünk randizgatni! :-) 12 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok :-)
2012. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi 2 ev utan költöztünk össze :) nekünk pozitivan alakult minden :) Sok szerencset nektek is ! Es 22 eves vagyok !
2012. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Fél év után költöztünk össze, de amúgy már évek óta ismertük egymást. Én 19 voltam, már dolgoztam az egyetem mellett, párom is egyetemista volt, összeköltözés után ő is nekiállt dolgozni. Ja, ő 22 volt ekkor.

Most 22 vagyok, ő 25, ha minden így halad, másfél év múlva esküvő. :)

2012. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!