Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el, hogy megcsalt a párom?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, 4 hónapja voltunk együtt, mikor csókolozott a munkatársával, a munkát otthagyta ezért, többször vettem észre hogy irogatott több lánynak is, engem szidott nekik, fűzte őket, most azt mondja hogy soha többet nem csinálna ilyet, gyermeket várok tőle. Nekem ez mindennap eszembe jut, ha arra gondolok amit csinált, mindig némi féle undor vagy utállat van bennem felé. Mit tegyek hogy ez ne legyen? szeretem őt, elhagyni nem tudtam, mikor ezeket a dolgokat tette.
2012. okt. 31. 10:34
 1/9 okoska31 ***** válasza:

tehát ha jól értem, 20 hónapja, ami több mint másfél év nem tudod elfelejteni?

nem egy jó kezdet.... nekem sem sikerült - bár az én exem nem csak csókolózott...


ha ennyi a bűne, hogy csók volt és flört, akkor az még talán túlléphető, hogyha egyébként látszik, hogy megbánta, és változott is a viselkedése - főleg most, hogy gyereketek lesz.

2012. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen több mint 20hónapja volt, és még mindig nem tudom kiheverni, flörtön és csókon kivül nem volt más, nem tudom mit tegyek hogy ne gondoljak rá, félek hogy már ezért fogom őt elveszíteni, mert mindennap felhozzom neki is a témát és már utálja, ha erről beszélek.
2012. okt. 31. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de ha eddig nem sikerült túllépned rajta, akkor nem hiszem, hogy fog sikerülni. Ismerek olyan párt, akik feldolgozták a megcsalást, nekik is jó egy évbe tellett teljesen lezárni az ügyet, de ennyi idő után már rendben voltak. Mondjuk nem teljesen értem, miért vállaltok gyereket, ha így érzel.


Valahol le kell ülni átbeszélni ezt a pároddal, tenni kell, hogy ez változzon, és hirtelen nem jut jobb eszembe. Tud ő arról, hogy te így érzel?

2012. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy én így érzek, annyit tud hogy harag van benne, ő vele probàltam elhitetni, hogy minden rendbe, elfelejtettem a dolgokat amik történtek. A gyermek vállalás pedig nem volt betervezve,de ha így alakult szeretnénk. Úgy érzem hogy már túl lennék az egészen rég ha engedne nekem szabadságot, ha nem tiltana a fiúktól, de ő ezt nem érti meg, ha beszélgetem valakivel, akár egy régi ismerőssel akár a haverjával már elkapja a roham, lehet ezért nem tudom neki megbocsájtani, mert nekem nem hagy teret?
2012. okt. 31. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy?

Szerintem az hogy ki mennyi idő után lép túl dolgokon emberfüggő, az hogy még ez nem ment az nem azt jelenti hogy nem is fog..de ahhoz hogy valaki megbocsájtson azért tenni kellene.....magától hogy várja a másik hogy megbocsájtson?

2012. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, ő pedig egy 15éves pénzéhes... csókolozott, akinek most is egy 30éves palija van mert van autója. Valamilyen szinten tesz hogy megbocsájtsam amit tett, mert teljesen máshogy áll hozzám, mint addig.Akkor mikor megcsalt teljes mértékben nem állt ki mellettem és az is bennem van. Lehet ha a gyermekünk megszületik jobb lesz? ő egyébként 24éves.
2012. okt. 31. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Jééézusom, több mint egy éve történ a dolog, de te még mindig szóbahozod naponta???

Én már rég otthagytalak volna, ha naponta ezzel szekálnál.

Hagyd abba, mert rámegy a kapcsolatod, és elveszíted! Egy régi lerágott csonton újra és újra rágódni elégg unalmas, idegőrlő. Nincs más témád? Amúgy minden oké? Foglalkozz ezer más dologgal...

2012. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, te hülye vagy??....

valszeg a csávó nem csinált semmit annak érdekében hogy a lány megbocsásson, csak alanyi jogon elvárja, akkor mégis hogy lépne túl az ember???...Gondold már át fordított esetben...

Egyébként szerintem még eléggé fiatalok vagytok..

2012. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 okoska31 ***** válasza:

lehet, hogy fiatalok, de a gyerek akkor is útban van - és nem érkezhet meg ilyen helyzetbe, mert sérülni fog.


Kérdező - abból amit írtál azt veszem le, hogy neked nem a megcsalással van igazából a bajod, hanem azzal, hogy neked nem lehet - mert szoros a póráz és/vagy mert terhes vagy.


Jó lenne eldönteni - bár nem tudom, hogy szóba jöhet-e még a gyerek elvetése -, hogy egyáltalán érdemes-e nektek együtt maradni, illetve ezt a gyereket megszülni - mert még Te sem vagy készen rá, hogy lemondj dolgokról - pl. az új pasikról.


Ha persze a gyerek már meg kell szülessen, akkor pedig egy valamit tudj: egy csók és némi flört még nem klasszikus megcsalás, még ha annak a kistestvére is. egy gyerek miatt pedig túl kell lépni ezen.

Ha jön a gyerek, akkor az a fajta szabadság, amit egyik válaszodban írsz neked sem kell - és a párodnak, a gyerek apjának sem. Most már mind a kettőtöknek inkább a gyerekre, és egymásra - nem pedig a haverokra és bulikra kell koncentrálni - különben sérül a gyerek lelke, amikor itt lesz.


Plusz: tényleg beszélned kell vele, hogy téged ez bánt, és neked rosszul esett, és mivel nem látod rajta, hogy megbánta, nem tudsz túllépni rajta. persze reális viselkedésváltozást várj el tőle.

A napi balhét pedig felejtsd el - mert egy gyereket egyedül nevelni sokkal rosszabb, mint egy csókon/flörtön túllépni..

2012. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!