Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyomaszto kisebbsegi komplex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyomaszto kisebbsegi komplexus ashat ongyilkossagra valo hajlamot es negmergezheti az embert totalisan?

Figyelt kérdés
Kisebbsegi komplexusom van de iszonyatosan. Oka? 28evesen nulla egzisztencia, 100ezer ft alatti kereset, regi-13eves autom van, kopaszodom, nem nezek ki.jol, nem vagyok magas sem 176 cm, a szulok magukhoz lancoltak (oka, hogy ozvegy nagyszulok, ozvagy edesanya.) , mindenhova nekem kell vinnem oket, ki vagyok hasznalva teljesen ez altal anyagilag is. Nem tudok valtani, mert akkor meghalnak ha nem lesz aki kiszolgalja oket. Tovabbi okok:gazdag rokonok ( mind egytol.egyig azok) akik 3 evente uj autot vesznek, nyaralnak, faljak az eletet. A rokonok fiai akik szinten gazdagok mindig ok a jo pasik, az aranyosak, mert magasak, helyesek, sok penzuk van. Tovabbi okok. Mert mindig csak azokat a pasikat latom lanyokkal akik 6+millios autokkal jonnek mennek. Van ebbol kiut mert ugy erzem (szerintem jogosan) hogy kevesebb vagyok mint a tobbi ember. Tehat lehet ebbol kiut vagy vessek veget a szenvedesnek? Az a baj, hogy nem latom a jovot. Kulfoldr mennék, de az ősok magukhoz akarnak lancolni.
2012. okt. 31. 14:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Jav. Adhat ongyilkossagra valo hajlamot? Helyesirasert elnezest mindenkitol.
2012. okt. 31. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Látod nekem autóm sincs, 100.000 ft-nál tœbbet keresek.

Te apám fent tudsz tartani egy autót, ne azzal törõdj, hogy hány éves. (örüljél, mert 25 évesen már veterán autónak számít).

A kopaszodásról meg annyit, hogy borotváld le a hajad tar kopaszig, mert az úgy fiatalít, s mivel nem túl szokványos,, így ez a nõknek is jobban bejön.

Azt a tényt meg ne felejtsd el, hogy a férfinál elég ha csak egy fokkal szebb az ördögnél.

2012. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
176 cm átlag magasság szerintem.Kopaszodás meg nagy ügy,lenyírod nullással a hajad és nem látszik.Állj a sarkadra!Csak azt használják ki aki hagyja.
2012. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az autó nem nagy ügy,ha nincs is,ha van,akkor csak guruljon.Nem hinném hogy egyedül vagy a magasságoddal,kopaszodással. Fel a fejjel,ha beszélgetni akarsz irj nyugodtan:)
2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öngyilkosnak nem érdemes lenni, mert előbb v utóbb úgyis meghalunk. Addig meg még jó sok szar dolog történhet szerencsére. És ami történhet, az meg is történik. Igyál több unicumot és be pozitív, amit úgy tudsz, hogy gondolj arra, hogy lehetne még ennél is rosszabb a helyzet. És valószínűleg nem te vagy a legszerencsétlenebb ember földgolyón.
2012. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!