Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedik az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik az olyan férfi, aki elégedetlen a párkapcsolatával? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Másképpen ahogy szokott. Ennyi, nem mi ismerjük. De értelmes emberek beszélgetnek, nem csak szájat huzogatnak
2012. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
77%

Elmondom a történetet:

Egyszer volt hol nem volt...

volt egy normális fiú és egy lány, nem gondolkodtak gyerekesen, ezért a pasi leült a nővel és megbeszélték h mi a gond lehet e rajta javítani avagy sem, és megpróbálják.....Ez a tündérmese!


De sajnos gyerekes a 2 fél, ekkor a fiú sz@rik rád, nem érdekli szinte semmi felőled, ha lehet keveset van veled vagy otthon, nem érdekli mit mondasz nem keres nem ír neked, nem érdekli ha meztelenül várod otthon, meg hasonlók.

És végső esetben megcsal.

Majd ha ez kiderül akkor te vagy olyan hülye, h szereted és képes lennél megbocsátani, majd még szenvedni fogsz egy darabig h milyen sz@r neked.

Majd a pasi el fog hagyni nem te őt hanem ő téged, majd ide fogsz jönni a gyakorira és megkérdezed hogy, hogyan éld túl mert bele fogsz halni...


És akkor majd kapod a választ, hogy nem fogsz belehalni, keress ilyen meg olyan elfoglaltságot és ismerkedj.

2012. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben szereplő férfinek nem én vagyok a párja, a helyzet az, hogy tetszik nekem, de van barátnője.
2012. okt. 31. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ajánlok egy könyvet: hogyan ne vessük ki a hálón foglalt pasira, mert világ riban*a leszünk!
2012. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
100%

akkor meg lehet h te leszel a történetben a 3. fél akivel majd megcsalja.


De lehet h meg fogják beszél és a pasi elmondja a gondjait és élnek majd mint hal a vízben.


de lehet hogy nem...

2012. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló, egy szóval se mondtam, hogy elakarom venni tőle, távol áll tőlem az efféle viselkedés.

Egyébként meg nem a 3. személy a hibás az ilyen helyzetekben, hanem az, aki enged a csábításnak.

2012. okt. 31. 15:22
 7/11 ASOT ***** válasza:

Kedves kérdező!


ÉN nem hibáztatom a 3. felet egyáltalán, ezek szerint félreértettél, az aki elhajlik más irányba aki kapcsolatban van, az azért hajlik el mert rossz a kapcsolat valami nem jó, és ha megcsalja akkor nem szereti a párját ennyi.


ezek szerint előbb félreértettél..

2012. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ASOT nem neked szántam azt a kommentet, hanem az előtted lévőnek.

Veled egyetértek :)

2012. okt. 31. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"az aki elhajlik más irányba aki kapcsolatban van, az azért hajlik el mert rossz a kapcsolat valami nem jó, és ha megcsalja akkor nem szereti a párját ennyi. "


És te így tiszta lelkiismerettel leszel eszköze egy gerinctelen embernek? És meg is bízol benne? Te tudod...


Amúgy meg embere válogatja, van akin semmi sem látszik, van aki meg akkor is furcsa lesz neked, amikor teljesen jónak találja a kapcsolatot.

2012. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ASOT ***** válasza:

Azt amugy még hozzá lehet írni..azaz elég sok mindent hozzá lehetne még írni... :)


De az is kérdés, hogy a 3. fél akivel megcsalná a párját azt utána szakítás után is szeretné e avagy csak addig volt jó aztán szabad és megy amerre akar....


Nameg szintén az örökös probléma, hogy ez a pasi is a párja háta mögött teszi ezt nyilván, de ha már így áll a kapcsolata akkor inkább szakítson mintsem megcsalja..


Csak az a baj h 100-ból 3x vabn így

2012. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!