Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy jogos a...

Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos,osztálytársak és jó barátnők voltunk...Már csak facebook-on beszélgetünk,mivel mindketten dolgozunk ráadásul ő nem Pesten lakik,így nehéz összeegyeztetni egy találkozót.Mostanában volt a szülinapja,nézegettem a közösségi oldalon a képeit,láttam hogy elég sok osztálytárs,barát ott volt...már ez sem esett túl jól.De a kaput az tette be,hogy nekem egyáltalán nem szólt,hogy esetleg lenne-e kedvem menni,de az exemet (ismerte nagyon jól,félreértés ne essék az 100%,hogy nem akar tőle semmit) meghívta,akivel mondjuk egyáltalán nem tartom a kapcsolatot,egyik volt pasimra sem vagyok kíváncsi.Így utólag örülök is,hogy nem voltam ott,de az rosszul esett,hogy engem meg sem kérdezett,a volt barátomat meg elhívta...kicsit furán veszi ez ki magát.Az tuti,hogyha meg is hív,elmegyek,de az exem is ott van,hazajövök,nem kell nekem itthon a feszkó a párommal,meg amúgy is jobb nekem volt pasik nélkül...remélem érthető ahogy leírtam

24/N


2011. ápr. 13. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
ha 12 éves lennél akkor megérteném, hogy ez a problémád. De te 24 éves vagy...könyörgöm,próbálj felnőni.
2011. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg barátok vagytok még, de nem csak egy oldalúan, akkor nem is rosszul esett volna, ha nem hív el a szülinapi bulijára...


de a kérdés csak az! te görcsölsz csak azon,hogy fenn tartsd a baráti kapcsolatot, vagy magától megkeres? mert nem ugyanaz!

2011. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenem,hogy nem ez a legnagyobb problémám,nem kell leszólni...nem babazsúrról volt szó és igenis rosszul esett,hogy egyáltalán nem gondolt rám,pedig tényleg nagyon jóban voltunk...mindenképp megfogom beszélni vele is,hogy mégis mi volt ez...hidd el egy felnőtt nőnek is szarul tudnak esni az ilyen dolgok...
2011. ápr. 13. 10:40
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha nekem van egy bulim, nem hívom meg rá az összes régi ismerősömet, csak a mostaniakat. És az hogy köztük korábban milyen szövevényes viszonyok voltak cseppet sem foglalkoztat.
2011. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod mi a megoldás, le is írtad: meg kell beszélni vele. Mondd el, hogy nem esett jól. Meglátod, mit mond. Ennyi.
2011. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló...köszönöm.mindenképp átértékelem ezt a baráti kapcsolatot...még jó hogy van 2 nagyon jó barátnőm akikre mindig számíthatok,a volt osztálytársak meg mehetnek a levesbe(egyet kivéve,akivel a mai napig mindig egymásra írunk ,ha látjuk egymást facebook-on,csak sajna ő is messze lakik és még csak nem is Pesten dolgozik)...
2011. ápr. 13. 10:42
 7/17 A kérdező kommentje:

"Szerintem te egy hisztis csaj vagy. Én sem hívtalak volna meg. A volt pasid meg lehet, hogy normális. "


Nem ismersz engem sem és az exemet sem,úgyhogy ítélkezni sem tudsz reálisan.A volt pasim konkrétan hidegen hagy,nekem az fájt csak,hogy ő eszébe jutott én meg nem,7 évig voltunk osztálytársak és 7 évig voltunk nagyon is jóban,padtársam volt...de lényegtelen,te biztos jobban ismered a körülményeket...

2011. ápr. 13. 10:45
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

szerintem nem egy hisztis csaj.utálom az ilyen embereket,akik egy kérdés és egy történet hallatán már elítélnek vkit.Amúgy a GYK bannerein ez áll: Nem mered megkérdezni?Itt megteheted!

Hát ha ilyen hozzászólások érkeznének a kérdéseimre elmondanám a moderátoroknak hogy itt sem merek kérdezni mert leócskáznak.

Amúgy szerintem jogos a felháborodásod,bár én csak egy hülye kisgyerek vagyok ugyebár egyesek szerint...

12L

2011. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, nem fog tetszeni, amit írok: szerintem is egy kicsit éretlen vagy. Felnőtt ember túlteszi magát azon, ha egy régi barátnője, akivel nem egy városban lakik, nem hívja meg a szülinapjára. Ha felhívtad és megköszönötted, ő boldog volt és megköszönte, akkor minden rendben, itt a vége.
2011. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó a többi volt osztálytárssal sem laknak egy városban és Pesten buliztak,nem tartom magam éretlennek,egyszerűen csak ilyen ember vagyok akinek szarul esnek az ilyen dolgok...
2011. ápr. 13. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!