Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben, vagy vagytok-e még?

Figyelt kérdés
Van 1lány a suliban,akivel barátok voltunk.Tetszett 1 másik lány,de tudtam h,vele soha nem lesz semmi,mert face függő.stb.Na de a a barátom,és én közém befurakodott 1lány,akivel barátok is lettünk.Annyi a baj,h,régen sokat sétáltunk 2en,de mióta befurakodott az új lány,már egyáltalán nemis törődik velem.Erre azt léptem,h,megmontam neki h,tetszik nekem,szeretem.Erre azt mondta h,őis kicsit,de van 1másik fiú,akit jobban. o.O Azóta lesz@r,csak a barátnőjével van.Már 3hete nemis beszéltünk.És akkor most mit csináljak?Soryy az érthetetlenségért-és a regényért...egy 14éves FiÚ!
2012. okt. 31. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a bajod? :D
2012. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Te most b.uzi vagy?
2012. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
óóó :/// szeritnem kérdezd meg tőle hogy van-e kedve megint elmenni vhová veled... próbálj meg vele beszélgetni és ha nem nyit feléd akk kerek perec kérdezd meg mibaja.... :)) sok sikert
2012. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
IRJAM LE MÉG1szer?! :D
2012. okt. 31. 21:31
 5/7 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:hát megpróbálom,de legalább így nemissz a a teámat XD 2.válaszoló:nem,a lányokat szeretem
2012. okt. 31. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Igen, írd le, és akkor még tanácsot is tudnék adni! :D
2012. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van 1lány aki nagyon jó barátom,és tetszik is.Az egyik nap ,lett 1új barátnője.Mióta barátok,örökké vele van.Engem egyre jobban leszar.(De azért minden nap az én teámat itta XD)megmontam neki h,szeretem,azt mondta őis 1kicsit,de más fiú is neki.És 3hete nembeszéltünk.Most akk én-v a barátnője miatt szar le?és én mégis sokszor gondolok rá...a régi szép emlékek :DD REMÉLEM ÉRTENI LEHET :)
2012. okt. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!