Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti vállalnátok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti vállalnátok úgy fotózást, hogy a párotok kifejezetten ellenzi a modellkedést?

Figyelt kérdés
Van egy profi fotós ismerősöm, aki csinálhatna rólam egy szép sorozatot, a barátom azonban már régebben is elmondta, hogy "egy nő ne enyelegjen senkinek, ha az nem a párja, vagy nem kap érte súlyos milliókat". Most, hogy jött ez a lehetőség, szintén elmondta, hogy egyáltalán nem támogatja. A fotós egy srác, ami szintén rátesz egy lapáttal a dologra. Hiába mondom neki, hogy ott lenne édesanyám, két barátnőm, és a fodrászom (aki mellesleg régi jó ismerőse a páromnak). Nemrég töltöttem a 18-at, szeretném, ha készülne rólam most egy szép sorozat, mert később változtatni szeretnék a testemen, de jó lenne, ha később láthatnám, hogy "miből lett a cserebogár". Lennének teljes ruhás képek, portrék, és szeretnék néhány sejtelmesebb képet, amik bár nem mutatnak semmit, látszik, hogy bizony meztelen vagyok. Például egy anyag takarna el csak, vagy esetleg csak a sziluettem látszódik. A szüleimnek ezellen semmi kifogásuk, hisz a képek saját felhasználásra készülnének, nem a nagyvilágnak. Ti mit tennétek? Már azon gondolkodom, hogy titokban készíttetem el a fotókat, de ez egyszer úgyis kiderülne, hisz néhány jól sikerült képet szeretnék megosztani közösségi portálon is, pl. egy jó portrét. De félek, hogy ebből még nagyobb botrány lenne.
2012. okt. 31. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald el. Te sem szólsz bele abba, hogy ő mit csinál! Lehet, hogy nagy jövő áll előtted e téren. Miatta ne szalaszd el, csak azért, mert féltékeny.
2012. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is arra hajlok, hogy elvállalom. Nem sok embernek adódik ilyen lehetősége, hogy teljesen ingyen készítenek profi portfóliót róla, és még a fodrásza is egész nap lesben áll, hogy minden tincs a megfelelő helyre kerüljön a képeken. Legfeljebb vár még ránk egy nagy beszélgetés a barátommal. Ha nem tudja ezek után sem elfogadni, akkor nem tudom mi lesz. Rajta múlik, lehet, hogy elhagy, ha nagyon berág rám... Biztos fájna mondjuk, ha ennyiért szakítana, de nevetségesnek találnám.
2012. okt. 31. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!