Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! 2 éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 2 éves kapcsolat után hogy tudtok 2 nap alatt újra kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Érzelmileg már sose jut eszetekbe az ex? megszűnt?
2012. okt. 31. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyet tett akkor valószínű,hogy már szakítás előtt alakult neki a dolog.

A másik meg,hogy szakítás után nem nem akarok az exel foglalkozni.Csak akkor ha békében váltunk el

2012. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:

De eszünkbe juthat miért ne?

De nem kötelező szakítás után hónapokig vagy évekig cölibátust fogadni.

A kapcsolatnak vége. Ezután mindenki azzal van akivel jól esik.

Az hogy az agyunkba ott jár attól még nem kell azzal foglalkoznunk.

2012. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat :D Barátom szakított velem és már aznap kapcsolatban volt egy olyan csajjal akit aznap ismert meg :)
2012. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ezen én is csodálkozom, mert egy ismerősöm szokta igy. nem győzöm követni, mikor kivel van :D egyik nap tele van a kezdőlapom FB azzal, hogy szerelmet vall XY-nak, másnap már őrülten szereti és imádja és soha nem akarja elvesziteni AB-t :D na ebben a fiúban egy csöppnyi tisztelet sincs a másik iránt? főleg ha jóban szakitottak. akkor legalább nem nyilvánosan udvarolna egy teljesen másnak egyik napról a másikra, mert azért szerintem neki sem esne jól, ha vele ezt tennék. én ezt nem tudom megérteni.. csak akkor, ha pld a fium megcsal, vagy valami más nagyon gusztustalan dolgot tenne velem. na akkor talán képes lennék másba beleszeretni hirtelen. de igy...

18L

2012. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor fordulhat elő,ha az előzőt a másikért hagynám el.Nálam ilyen még nem volt.Hosszú kapcsolat igen,de hamar szerelmesedés nem.
2012. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Röviden: Könnyen, hisz valszeg nem egyik pillanatról a másikra hűlt ki a kapcsolat és a kérdésből ki lehet találni, hogy téged hagyott ott, tehát valszeg ő már régebb óta tekinget szét a nagyvilágban, méri fel a terepet. Az pedig, hogy már 2 nap után összejön mással máris egyértelművé teszi, hogy már ő már egy ideje mással kavart és csak ekkor hozták a kapcsolatukat nyilvánosságra. Sajnálom :( 30/F
2012. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!