Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te összejönnél újra a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél újra a volt nőddel, aki mellesleg szakított már veled egyszer pár éve?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés marhaság,pontosan nem is emlékszem, hogy miért is szakítottunk, pedig borzasztóan oda voltam érte.

Én egyébként a lány vagyok!

Ha jól emlékszem közre játszott az is h a szüleim nem kedvelték, (nem is egy városban laktunk)pár apróságot nem tudtunk megbeszélni (akár szexuális téren is)meg ilyesmik.

Ma derült égből villámcsapásként eszembe jutott ő, és ráírtam facebookon.Nem tudom mit fog reagálni, nagyon rég nem is beszéltünk, ha jól emlékszem csúnyán összevesztünk pár évvel ezelőtt:(Vélemény???


2012. nov. 1. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha egy romlott almát szeretnél megenni
2012. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fejtsd ki plízzz
2012. nov. 1. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2012. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 29 év után (nem tévedés, 29 év után) jöttem össze újra a valamikori barátnőmmel. Értelemszerűen akkor még nem volt faceboook, de most van és használtuk mind a ketten. És nagyon jól vagyunk!

Éljen a face!!!!!

2012. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán összejötték,a volt barátnőmmel,mert pár év után újra szerelmes vagyok belé és akarom mindenhogyan.Nem akar velem összejönni nehéz
2012. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!