Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanás kérdése:

Szerintetek normális ha a barátnőm küldözget másoknak képeket a testéről hogy nem elég jó? A popsiát küldözgeti. Szerintetek szakítsak vele? Vagy ne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
inkább beszélgess el vele, hogy te se mutogatod másoknak a dákódat... ne szakíts vele, csak fegyelmezd meg... mert így gondolom kevésbé tudsz majd megbízni benne
2012. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aztért küldi, hogy mutogassa magát, vagy nem tetszik magának, és így kéri ki mások véleményét? Nem mindegy.
2012. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ez már nem az első eset !
2012. nov. 1. 15:29
 4/11 anonim ***** válasza:
ez mindenhogyan undorító egy nőtől!!
2012. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
te tényleg idióta vagy aki ezt mondja hogy kikéri a véleményt ... nekem tökéletes elmondtam neki 100 szor körülbelül ! Ez nem elég neki ?!
2012. nov. 1. 15:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Bókolj neki sokat.


Szerintem azért teszi, mert nagyon kevés az önbizalma, és ha te nem, majd más megdicséri.


Vagy egy ordas nagy k*rva.

2012. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy nőnek ha baja van magával, naponta el kell mondani. Amikor nekem volt nagyon kevés önbizalmam, akkor napi többször szükségem lett volna bókokra.
2012. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát, a legtöbb nő azért küld, mert tudja a magányos farkasok arra verik, mert nem olyan tökéletes mint egy playboy nyuszié, de mégis személyes, és valódi lány feneke. Mellesleg csak megerősítésre várnak,: hogy dehogy, nagyszerűen nézel ki. Vagy ennyire ribi, és ki szeretné magát élni, amivel nincs gond, csak ne párkapcsolatba tenné ugyanezt. Az ilyet kidobnám.
2012. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem volt még barátnőm, mert nő vagyok... És ilyen esetben a másik oldaltól, azaz a nőneműektől használható információt kapsz, hisz látod te sem boldogultál magad a helyzettel... Bunkó vagy, és buta, nincs mit ragozni ezen.
2012. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.

Próbáltam neked segíteni, én is ezzel a problémával küzdöttem, de nem érdekelt a válaszom. Hát akkor így jártál.

2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!