Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is, akit zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akit zavar hogy még nincs önálló lakása, élete 25 fölött?

Figyelt kérdés
Vágynék egy saját albérletre egy társsal, önálló életre, de minimálbérből nem tudom megkockáztatni. Így inkább itthon lakom. nem tudom, hosszú távon ez egészséges-e???szülőkkel még mindig.
2012. nov. 1. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban ez a természetes, mert lakást venni/bérelni luxus. Én megtanultam együtt élni vele, így bár alapvetően nyilván zavarna, de mégsem emésztem magam emiatt.
2012. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én csak akkor tudok kiszabadulni ha melóhelyen vok. alapvetően az is izgat, h mikor lesz már férjem, saját családom, nem akarok azért erőltetni semmit.
2012. nov. 1. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?:O és mennyire vagy szép?
2012. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaz Erdélyben élek és csak 23 éves vagyok, de én belementem a hosszútávú lakáshitelbe, utána biztattak szüleim, végeztem vegyek autót majd fizetjük azt is. Hát szép és jó de mindkettő rámhárult utólag. Egyedűl lakom, reggeltől estig dolgozom, hogy törleszteni tudjak. Egyelőre ismerkedni sincs energiám nem, hogy családhoz. Én azt mondom, ha nem muszály a saját lakásba egyedűl ne vágjatok bele, hacsak nincs megfelelő pénzügyi háttér.
2012. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem is vágnék bele, pont ezért nem tud az ember mozdulni. mondjuk sztem ahol már 2en keresnek ott kifizetődőbb 1 albi!
2012. nov. 1. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodok, hogy nem csak nálunk ritkaszar a helyzet. Kilátás meg nulla. Nektek azért van valami ötlet munkahely és magánvállalkozás mellett, hogy szakítsak időt, hogy végre sikerüljön megismernem valakit akivel lehet is tervezni valamit ?
2012. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Költözzünk össze:D
2012. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ok, de pofatlanúl felezzük a költségeket ;)
2012. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaja, ez nem a panaszkodás helye, de egyelőre kilátástalannak érzem helyzetem. 1 randi mondjuk most pont van kilátásban, a munkaidő mellett igyekszem időt szakítani rá. de még ennek ellenére sem tudom elképzelni a hosszú távú célt. költözzünk össze, utolsó válaszoló!
2012. nov. 2. 11:47
 10/12 A kérdező kommentje:
én már egyre inkább neten ismerkedem, bár ez az esetek többségében melléfogás. de egynek nem rossz.
2012. nov. 2. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!