Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratom (3 honapja jarunk) bemutat az anyjanak, (akihez raadasul 400 km-ert utazni kell), akkor komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz erről így véleményt alkotni. Egy biztos a második házasságomban volt anyósom, rendes, szorgalmas családszerető volt sőt a kisfiamat is elfogadta aki az első házasságomból volt és boldog voltam.


Aztán megváltozott miután mellettem a férjem érettebbé, felsőség teljesebbé vált, többet dolgozott, mert kellett a pénz-- mellettem szakmát, mester vizsgát, érettségit szerzett és segédmunkásból részlegvezető lett. Még vinni akartam tovább is magammal... De amig Ő 4 év alatt tette le az érettségit, mert sokat dolgozott, én két év alatt, mert otthon voltam a gyerekkel és felvételizni akartam az egyetemre levelező szakra.


Amikor eljött a felvételi ideje az anyósom lett megkérve és ő megígérte! hogy addig eljön és vigyáz a két gyermekünkre- akik közül egyik már a saját unokája volt!


Vártam és nem jött a két gyereket nem tudtam kire hagyni!

Az volt a dilije, hogy majd kitaníttatom magam és elhagyom a fiát és attól kezdve, olyan rosszindulatú lett velem szembe, hogy még a férjem is érezte. így elköltöztünk az ország másik felébe.


Nem mindenki ilyen talán, de nekem nem jók a tapasztalataim anyós témában.


Valahogy jobbnak tartom a külön lakásban élést, - ha önmagam nézem, hát... egyre szeszélyesebb öreglánnyá válok, ahogy haladok a korral.

2012. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 okoska31 ***** válasza:

azaz "mami", előbb-utóbb úgy látod Te is ilyen anyós leszel?:):):):)


egyébként azt hiszem az anyóssal való együttélés egyelőre nem fordult itt most prompt elő...


Ja, és csak, hogy tisztán láss - pontosan megerősítetted, amit én is írtam - azaz, hogy a fiús anyák a legrosszabbak, a legféltőbbek.


saját tapasztalatod is erről szól;-)

2012. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy az anyák a fiacskájukat féltik, az apák pedig a lányuk szüzességéért aggódnak.


A mostani fiatalok nagyon helyesen, magasról tesznek mind két aggodalmaskodó véleményére- élik az életüket ahogy nekik jó és így a helyes egy bizonyos érettség után.

2012. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ja.. én soha nem lettem igazi anyós-- az egyik hamar szakított a párjával, a másik külföldön él.


Én inkább nagymamai minőségben váltam szülővé 9 éve, és leszek majd anyós-- remélem még sokára, mert 18 és 12 évesek a fiuk, akiket én nevelek azóta, eredetileg nagymama, azóta szülő is.

2012. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!