Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratom (3 honapja jarunk) bemutat az anyjanak, (akihez raadasul 400 km-ert utazni kell), akkor komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!:)
2012. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon is...de ez buta kérdés...oda aztán biztos nem visz el minden csajt...
2012. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
valószínű,mert ha másképp nem akarna bemutatni az anyjának.Én eddig egy barátom sem mutattam be itthon szüleimnek,pedig több hónapot jártam velük,most meg 3 hete vagyunk együtt a barátommal,ő már bemutatott a szüleinek és én holnap fogom az én szüleimnek bemutatni.Ez szerintem azt is jelenti nagyon szeret,és fontos vagy neki.
2012. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
IGEN!
2012. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Es o nagyon joban van az anyjaval , olyan mama fia.

(30 on tul van)

Holnap megyunk, es egesz hetvegere nala maradunk.


Eddig nem voltam benne mit erez irantam, de ez most jol esik.

2012. nov. 1. 23:28
 6/24 okoska31 ***** válasza:

nagyon is értékeld pozitívan. engem évekig nem vitt el 20 km-re lakó szüleihez.

nem is vagyunk már együtt...(csak későn akartam megérteni ezt az apró jelet).

2012. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Igazuk van, tényleg szeret..de..vigyázz ezzel a mama pici fiával..

lásd ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


De kívánom hogy ne kerülj ilyen helyzetbe és legyetek boldogok:)

2012. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Koszi, a pozitiv valaszokat!


Utolsonak, koszi a linket!

Huh, azthiszem nekem szerencsem van, hogy anyu messze lakik, eleg draga is eljutni , meg sok idobe is telik.

2012. nov. 1. 23:35
 9/24 anonim ***** válasza:
Hármasban szép az élet.....
2012. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Túl korainak tartom a mama kisfiával" elutazni ilyen messzire. Először is ha nem vagyok indiszkrét Te mennyi idős vagy? Ha fiatalka, akkor a szüleid mit szólnak a kiruccanáshoz?


S hova esik ez a 400 km távolság? itthonról messzebb, idegenbe? Vagy mivel fogtok furikázni saját kocsival vagy tömegközlekedő eszközzel? Láttad valaha az igazolványát, tudod hol dolgozik igazából?


Miért e sok kérdés--- mert a pasik nem szoktak három hónap eltelte után mindjárt az édes-anyukájukhoz szaladni.

S tudod a mai lányrabló eltüntető, nőket testrabszolgaságra kényszerítő világban, jobb mindennek utána járni az ilyen váratlan ajánlat esetén!!!

2012. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!