Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar hogy a barátnőm puszival köszönt a volt barátjának?

Figyelt kérdés

állitolag 1 honaja össze futott a sráccal és puszival köszönt neki a gyerek persze ezt én most tudtam meg.

MIvel tiszta lappal akartam kezdeni hogy a kapcsolatunkat mert és akkor ez derül ki ha én nem kérdezem ez a büdös életbe nem derül ki.

Viszont ez engem rohadtul zavar mivel eddig igy utálom ugy utálom stb.

És akkor jön ez nem is az zavar hogy beszéltek hanem az hogy hülyének nézett


2012. nov. 2. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Irigylem a problémáidat.
2012. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nagyjából értem és megértem amit írsz.

De ebben nincs semmi rossz,sokan vannak akik az exeivel barátok maradtak,azt nem lehet feledni,hogy azért köztük volt valami,szal az,hogy puszival köszönnek az nem gond :)

inkább egy ilyen ex, mint olyan aki szart kavar és mindent megtesz,hogy ne legyen jó nektek. :)

2012. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nem haraggal váltak el ezzel mi a baj? Minden szakításnak tragikusan kell végződnie? Nem értem miért kell ezen háborogni. Baráti puszit is megtiltod? Ha ennyire féltékeny vagy akkor döntsd el, hogy keresel mást vagy elfogadod amilyen a barátnőd.
2012. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt, ez engem is nagyon zavarna. Annyi empátia kéne, hogy legyen a barátnődben, hogy belegondol, hogy az neked milyen érzés lehet, ha ő jópofizik, puszilkodik a volt barátjával. Remélem az én barátnőmről ezt nem fogom megtudni...


21/f

2012. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nagy ritkán öszefutunk,mi is adnunk egymásnak puszit.
2012. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*ez lemaradt:

Beszélünk,ki hogy van,stb,kis felszínes dolgokról.Aztán megy mindenki a dolgára.Nem hiszem,hogy ez olyan nagy,szörnyű dolog.:)

2012. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát nem épp jo viszonyban váltak el és mondom engem nem az zavar hogy nagy véletlen találkozott vele ha nem az hogy eltitkolta elöllem.


persze mikor én 1 munkatársammal mentem ki a buszhoz jött a hiszti hogy mégegyszer ne sétáljak sehova azzal a r.bancal.


ö mosolyoghat a srácokra volt is rá példa fürdöka balcsiba ö megvigyorog 1 srácra mint a tejbe tök .


és akkor ne zavarjon én nyeljek le mindent ?

2012. nov. 2. 11:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy most a szájára kapta vagy az arcára a puszit?

mert ha a szájára akkor tényleg eléggé jogosan zavar.

ha az arcára, akkor az csak egy baráti köszöntés volt...

2012. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

arcára még jo de ö állitja hogy nem akarta a puszit

És akkor mért nem lehet mondani hogy bocs de a puszi maradjon ki vagy mit tudom én

2012. nov. 2. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor vigyorogjál te is úgy mint egy tejbe tök.
2012. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!