Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészültem, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem, mit tegyek? (kérlek, olvasd el)

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.a párommal februárra várunk gyermeket,dolgozunk tanulunk mind2en,plusz ösztöndíjas vagyok,de még igy is segít az anyukám(nagyimtól örökölt lakásban élünk)anya meg egy másik házban a húgommal.Most voltam otthon,és arra figyeltem fel,h a húgom (15 éves)rettentő fura.elkezdtem kérdezgetni,és kinyögte h terhes!!!!!!anya semmit nem tud egyedül nevelt minket,mindent megadott de napi 12órázik ezért:(nem volt ideje ráfigyelni.a húgom nem mondta meg ki az apa először de sírt,nyüszített,könyörgött h ne mondjam meg anyunak.és nagyon megsajnáltam.kiderült,hogy húgom nem tudja ki a gyerek apja,mert együtt volt a pasijával is(aki 20éves)meg miután a pasi dobta bosszúból a pasi haverjával.És nagyon összevesztünk,mert azt mondta h én is terhes vagyok,mi közöm a dologhoz meg h anyu csak engem töm pénzzel a gyerek miatt(holott húgom magánsuliba jár,csak és kizárólag a gas márka cuccait hordja stb)és ha tudom én is meglepem mindig.Anya ha megtudja ezt beleőrül.Én ezt Nem Bírom Feldolgozni...MIt tegyek???

2012. nov. 2. 16:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
túl van már a hugod a 12. héten?
2012. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj anyuddal és irány a nőgyógyász az apucival együtt
2012. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Még semmi nem látszik rajta.Azt mondta kb.két hete kellett vna neki megjönnie,szóval nincsen még túl a 12.en.Nem tudja,ki az apa:(
2012. nov. 2. 16:16
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

A hugod buta és elkényeztetett, és még annál butább mivel azt gondolta jó bosdszú ha őnmagából r*bancot csinál...gratulálo neki, meg ahhoz is, hogy nem látja a különbséget egy stabil felnőttek közti kapcsolatban lévő terhesség és egy felcsinált 15éves közt....

Anyátoknak muszáj lesz megtudnia, elvégre ő a törvényes gyámja az ő felelőssége...és ha abortusz kell akkor minnél hamarabb...mert őszintén egy ilyen gyerekes kis bosszúból vagy egy rossz kapcsolatból származó gyerek...hát ez elég nagy hib, és elkíséri egy életen át...a húgod pedig nagyon éretlen...és...ezeket a válaszokat szerintem mutasd meg neki

2012. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor mind a két fiut oda kell rendelni h érezzék át a tettük következményét
2012. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
31%
Ha abortuszt terveztek, akkor mindenképp mérlegeljétek az örökbeadást is. Az mégiscsak már egy kis élet, ráadásul sok család, akiknek meg nem lehet gyereke, hosszú éveken át vár arra, hogy örökbe fogadhasson egy picit.
2012. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
igen tudom,h éretlen.de annyira félek.a húgom vagdossa magát.én meg rettegek.anya amugy sejthet vmit mert feljött nálam,és ancsiról kérdezgetett,de mondtam neki h kérdezze őt meg
2012. nov. 2. 16:46
 8/75 anonim ***** válasza:

Nézd, a húgod még kicsi, nem tudja mérlegelni a dolgokat. Mondd el anudnak, mindenképpen.

Szegénynek lehet, hogy abortusza lesz, meg lesz szégyenítve, de inkább, minthogy 15 évesen anya legyen.



Ui: a hugod egy elkényeztetett kis rib@nc!!

2012. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy vagdossa magát, nem old meg semmit, a probléma ugyanúgy fenn áll, csak az időt vesztegeti, amire most nagyon oda kell figyelni. Itt, aki tenni tud valamit, az egyedül Te vagy! Légy erős, keressétek meg a két apajelöltet, csináljatok apasági tesztet. Csak ezután szabad elmondani az anyukádnak, így azért mégsem olyan súlyos a dolog, mintha azt se tudnátok, hogy ki az apa. Azonban ekkor már nagyon gyorsan dönteni kell, hogyan tovább.
2012. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
No közben kiderült pár dolog:a húgommal beszéltem azt,írta,hogy nem tudja,mit akar.Közben beszéltem az ex pasijával,facen:azt mondta ők húgommal nem is voltak együtt,csak megujjazta!!!!persze...nem értem mi van,de úgy érzem,húgom kamuzik,és még mindig nem tudom az igazat...pfff...esküszöm,ez egy rémálom...páromnak meséltam,ő meg attól fél h ezzel a babának ártok,h csak ezen kattogok egész nap:((
2012. nov. 2. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!