Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene lesz így velem?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem bírom tovább.

Persze, tudom..minden nap akad egy ilyen kiboruló egyén mint én, de tényleg nagyon el vagyok keseredve.

Már nem tudom mit kéne tennem, itt vagyok 19 évesen, nem vagyok ostoba, nem nézek ki rosszul, vicces, humoros vagyok, de tudok komoly is lenni...rengetegen vonzódnak is hozzám, és egész egyszerűen nem találok magamnak egy olyan fiút akivel együtt tudnék lenni.

Ha valakinek kellek, az nekem tuti nem felel meg...de nem a külseje miatt, hanem mert nincs meg az a bizonyos "szikra" nincs vonzalom..és nekem anélkül nem működik a dolog.

Ha valakivel kölcsönös ez az érzés, valószínű az sem lesz túl tartós mert a pasi csak ki akar használni, de mivel én ezt nem hagyom ezért rövid időn belül dob...

(természetesen még azelőtt, hogy összejöttünk volna..:S)

Szóval, 19 éves létemre még nem volt kapcsolatom.

Most is bejön egy srác...találkozgattunk párszor, kavartunk, és most 3 hete semmi..nem keres, le se sz*r mert nem hagytam magam lefektetni.

Pedig már kezdtem megszeretni...mi lesz így velem??


2012. nov. 2. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb hasonló helyzetben vagyok én is, csak én a másik oldalon állok :)

Én nem, hogy annak örülnék, hogy lefekszik velem egy lány hanem annak is ha tudom viszont szeret és én is szeretem és végre vagyok valakivel aki hozzám való.


19/F

2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ejjjjjjjjnye :D azért ne szomorkodj már ennyire,majd jön egy fehér ló meg egy herceg (szöszkés) :D és még választhatsz is közölük :DD


Am meg ha nem keres 3 hétig nem sűrűn vagy eszébe hogy finom legyek :S ilyenekkel ne törődj.

2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz így veled? Lehet, hogy még a végén egy normális, erkölcsös önálló nő lesz belőled.

A korod miatt meg ne aggódj. Én 27 vagyok, és nekem sem volt még kapcsolatom. Viszont én még kavarni sem nagyon kavartam senkivel. Egészen mostanáig.

Szóval van még neked időd...

2012. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de nem a külseje miatt, hanem mert nincs meg az a bizonyos "szikra" nincs vonzalom.."


Sokszor a kettő összefügg, még ha nem is tűnik fel abban a pillanatban ...


Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok, csak lány téren, ha gondolod, írj privátot :)


20/F

2012. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire nem jó ez a GYIK. Gondoljatok bele, megkérdezik, hogy ismerkedtetek meg, majd mondjátok: Gyakorikérdéseken :D


Na jó csak vicc volt :)

2012. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak ma 4 ilyen kérdés volt itt.

Borzasztóan el van korcsosulva a társadalom, hogy az emberek csak egymás mellett élnek, de képtelenek kapcsolatot teremteni egymással.

Higgyétek már el, hogy bennetek van valahol a hiba, mert csúf, ronda palik is tudnak párt találni és boszorkák is élnek kapcsolatban.

Akkor nem magatokban kellene keresni a hibát?

Nincs tolerancia, vagy nem is ismeritek ezt a kifejezést. Ha meg ismeritek is, akkor pedig lusták, vagytok, vagy hazudtok magatokról magatoknak. Egyszerűbb másban keresni a hibát. Olvassatok vissza csak a mai nap, hogy hányan estek kétségbe ezek miatt, sőt öngyilkossággal is foglalkoztak.

Képtelenek az itt válaszolók is újat írni.

Ha ennyi egyedül élő fiú és lány van, akkor miért nem keresitek meg egymást. Nem lehet, hogy álmokat kergettek amikor megfogalmazzátok az igényeiteket?

2012. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 The Orsi válasza:
Én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy fel a fejjel :) Minden egyes kisebb nagyobb csalódásod után erősebb és erősebb leszel. Tapasztalatból beszélek és én 24 éves lány vagyok :) de még mindig reménykedek a jobb jövőben.
2012. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!