Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megkérdezni egy csajtol járna e velem pedig puszit is adott már meg minden. És 1 és fél évvel idősebb nállam. Szerintetek hogy kérdezezem meg hogy járna e velem? Vagy megérné e meg kérdezni? Én most 15 leszek ő meg 16 lesz.

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen, már puszit is adott, te szent skarabeusz, akkor ez nagyon komoly. Szerintem kérd meg a kezét, biztos ami biztos.
2012. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég ciki a JÁRUNK???? kérdés.... Hivd el valahova és a késöbbiekben alakul. A legtöbb ember a csók után ugy veszi hogy járnak.
2012. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sztyehlik Péter válasza:
Kérd meg a legjobb barátnőjét hogy derítsen neked ki róla dolgokat hogy mi az ami bejön neki, ezt használd ki és azután mondjuk facebookon kérdezd meg vagy hívd el egy parkba vagy valahova hogy ott van egy csomó haver közben megcsak ketten lesztek és úgy :)
2012. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha gyáva vagyok nem merem megkérdezni :/
2012. okt. 8. 21:27
 5/6 Sztyehlik Péter válasza:
bátraké a szerencse, így sose lesz a csajod ha nem próbálod meg.
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Puszit is adott???ez neked még nem elég jel???amúgy meg mit veszíthetsz,ha megkérdezed!utána meg bánni fogod.sok sikert!
2012. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!