Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás ha a barátnőm más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha a barátnőm más csajokkal.. öhöm... Szexel?

Figyelt kérdés

arról lenne szó, hogy gyanakszom h a bnőm a barátnőivel szexel. bizonyítékom nincs, megkérdezni még nem mertem, azt se tudom h konkrétan mit csinálhatnak, de úgy érzem vmi biztos van köztük amit nem a barátnőjével kellene csinálnia. sokszor összesúgnak és utalásokat tesznek a dologra. én meg nem tudom h mit szóljak mindehez. megmondom őszintén zavar a dolog, de nyugodtabb lennék ha tudnám biztosan. h lehet ezt megkérdezni? kell h zavarjon ez? mennyire általános jelenség?

előre is kösz mindenkinek.


2008. máj. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélnetek kéne erről. Engem zavarna, sőt én megcsalásnak érezném ha a feleségem a barátnőjével szexelne!Elválnék tőle.Hiszen akkor én már nem vagyok elég neki, ugyanolyan megcsalásnak érezném mintha férfiakkal tenné. De ez az én véleményem, te tudod, nektek mi fér bele.
2008. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus Isten!Ez sztem annyira nem átlagos...szerintem zavarjon a dlog,és beszéljetek el erről!Ez komoly dolog...Üljetek le higgadtan(tudom nehéz,de próbáld meg!)és szépen lassan hátulról menj neki a dolognak...pl:kérdezd meg hogy mire értik azokat a bizonyos összesúgásokat,kérdezd meg,hogy mire értetta..amúgy hány éves a bnőd??

Üdv.:Bea

ui.:Sok sikert!

2008. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 éves, de egyébként nem biztos a dolog mint ahogy említettem, viszont annyit szinte biztosra tudok h csetszexelni szokott a bnőjével. azt még talán tudnám tolerálni de többet semmiképp.
2008. máj. 22. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
én vinném a barátnőjét is he :)
2008. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Átlagosnak nem átlagos, de azt, hogy megcsalás-e, neked kell eldöntened. Ha te annak veszed, akkor az, ha nem, akkor nem.

-G-

2008. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, fialabb koromban egyszer lefeküdtem a legjobb barátnőmmel, mellette meg benne voltam egy 3 éves kapcsolatban (ez úgy a közepe felé lehetett). Utána elmondtam a barátomnak, de ő nem vette megcsalásnak, csak sajnálta, hogy kimaradt belőleű :) De mondjuk mi ezt csak egyszer csináltuk, kipróbálásként. Azért ezt elég sok lány megteszi, max. nem beszél róla. De ha ez rendszeres, akkor valami gond lehet, talán csak unatkoznak, de azt már beteges szinten.
2008. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6%

te tényleg ilyen hülye vagy!!!


megnyalnám mind a 10 újjam ha a barátnőm ilyet csinálna...


komolyan nem értem az ilyen marhákat, már bocsi...

2008. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kérdezz rá, h nem lenne-e kedve bevenni egy 2. lányt is, ha lenne, akkor szinte tuti csinálja, de ha van eszed, akkor beszállsz Te is és élvezed :)
2008. máj. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!