Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minél bunkóbb a pasi, annál szerelmesebb belé a lány?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert mindig az kell aki leszar!!!
2012. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ezt csak a magadfajta ostoba emberek találták ki önmaguk áltatására, nem álomvilágban kéne élni
2012. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert a bu.kóság vonzza a legtöbb lányt. Azért, mert egyébként a lánnyal nem annyi bunkók ezek a pasik, legalábbis az ismerkedési szakaszban csak kicsit flegmák, de közben udvarolnak is. A lány meg elhiszi, hogy ez az ideális pasi, mivel külsőre jó és belsőre is domináns. Aztán pár hónap múlva amikor már jónéhányszor magáévá tete a csajt, akkor elkezd más nők után is leskelődni. Na meg a haverokkal eljárkál szórakozni, úgy hogy a csajt nem viszi magával. A csaja azt hitte sikerült megszelidítenie a pasit, de mégsem. De akkorra, már úgy beleszerelmesedett a pasasba, hogy ha a pasi megcsalja, még sokszor a csaj kér bocsánatot, hogy visszatérhessen hozzá. Aztán ha sikerül egy hosszabb idő múltán kilépnie ebből a kapcsolatból, akkor keres egy helyes balekot, akivel vigasztalódhat (nem helyes pasit kikosarazza), de amint fellép a színtéren egy másik macsó, akkor megint lelép vele. Nem tanult az esetből, mert az ösztönök vezérlik. Puszta evolúció. Ilyenkor jön az, hogy minden pasas szemét. Mivel az ösztönöktől hajtva csak ezt az alfahímtípust veszi észre. Kielégítő volt?
2012. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

az utolsó is csak egy sokszor előforduló kitalált sablonsztorit hozott elő


csak nézd meg az állatokat, a csajoknak az a fiú tetszik aki: önálló, el tudja tartani-megvédeni saját magát és a párját is- nem egy érzelmi roncs aki csak magát " sajnáltatja " van 1-2 önálló döntése, gondolata is... akkor bejön a csajoknak. Főleg ha nem előnytelen külsejű, ennyi.

2012. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez nem sablonszöveg. Ha tényeken alapul.
2012. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

ma 19:38


Ez tényleg így van. tudnék mit mesélni, nem egy ismerősömtől hallottam olyat, hogy megcsalta a pasija, de a csaj még sírt is, hogy a pasi el ne hagyja őt és természetesn a lány megalázkodott a pasi félrelépései miatt és megbocsájtott. A pasi meg továbbra is csalja, a nő mégis bele van zúgba. Éljenek a rossz fiúk!

Amúgy mióta rájöttem, hogy jó fiúként egy lánynál sem vagyok sikeres, azóta én is csinálok ilyet, egyszerre több csajnál nyomulok és nem érdekel, ha egyszerre többet is megdugok, jól van ez így, a nőknek ez kell, én csak megadom nekik, ami kell. :)

2012. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert azt egy lány érdekesebbnek tartja
2012. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért a bunkó nem egyenlő az önállóval :D


Annyit azért hozzátennék, hogy a bunkóság nálam nem jön be, és ha bunkó egy pasi, akkor dobom gyorsan!

Úgyh ez azért nem általános!


Inkább én azt mondom, hogy sok nagyon jóképű és sikeres pasi bunkó, mert önelégült és egoistává válik, mivel a nők szeretik a menő sikeres jóképű példányokat, így nagy az esélye, hogy a pasas bunkó is. Nem mindig így van, de nagy az esélye. Nem a bunkóságot szeretik, hanem a személyt, aki sajnos torzult személyiségű.. sztem ez így lehet.

2012. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:03 remélem téged is majd jól megcsal és átver az, akit te a legjobban fogsz majd szeretni.
2012. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mert a rosszfiúk mindig vonzák a csajokat! :P
2012. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!