Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar ilyesmire "kényszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ilyesmire "kényszeríteni"?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, minden oké stb. De mostanában egyre furábban viselkedik velem.

Mindig viccelünk egymással, sőt vannak elég durva vicceink is de ezt most nem értem igazán.

Van pár fickó akinek bejövök és a párom ezt tudja. De minden áron azt akarja hogy flörtöljek velük pl lájkoljam a képeiket beszéljek velük stb. de én ezt nem akarom mivel nekem Ő a társam, a szerelmem. Elég maradi vagyok tudom de na, most ha megvan életem párja akkor én még véletlenül se akarok más férfival beszélni akiről tudom, hogy bejövök neki.

Szóval valami ötlet, hogy miért csinálja ezt? Miért tartja "ekkora poénnak" ezt?


2012. nov. 4. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

inkább az egoját akarja növelni,hogy nekik nem jöhet össze neki össze jött,hogy vele vagy. :)


Picit beteges,de majd kinövi. :)

2012. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel csak erősíteni akarja a büszkeségét. Tudja, hogy te úgyis az övé vagy, és szerintem élvezi, ahogy kikészíti a többi pasit :D
2012. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
énis ilyesmire gondoltam :) csak na, nekem fura hogy 23 évesen ilyesmit csinál :D
2012. nov. 4. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek örülnöd kéne, hiszen ebből látszik, hogy nem féltékeny. Szerintem sok csaj örülne annak, ha ilyen barátja lenne. És szerintem ő is ezzel próbálja kimutatni, hogy nem az a féltékeny típus. És ha szereted akkor úgysem fogod megcsalni, mégha akad más jelentkező is. Nem? :D
2012. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán az a fétise, hogy a párja csalja meg és ezáltal alázza is meg. Egyre gyakoribb ez a fétis, azt hiszem "cuckold"-nak hívják. De csak egy tipp!
2012. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg azt akarja h elhagyd csak túlságosan pancser/beszari, hogy ő dobjon ki!
2012. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, az is lehet, hogy szakítani akarna és reméli adsz majd rá okot. Vagy tesztel megtennéd-e vagyis sunyi módon, de féltékeny. :/ :)
2012. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy szakítani akarna :) pont tegnap "lelkiztünk" egymásnak a kapcsolatunkról és minden okés, sőt í:)

bár ha jobban gondolkodok, együttlétünk első két hete után is volt egy ilyen. Észrevette, hogy egy pasi nagyon nézett engem és kb. kényszerített hogy szemezzek vele amikor a gyerek meg észrevette őt mellettem, akkor diadalmasan vigyorgott -.-

2012. nov. 4. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég fura. Meg aztán, hogy lehet ilyesmire "kényszeríteni"? Gyenge vagy.
2012. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!