Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta a barátom megtudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a barátom megtudta hogy terhes vagyok, azóta szinte nem is beszélünk és szakítani akar velem. Volt amikor azt mondta hogy vetessem el, de én nem szeretném. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megszülöd és felneveled egyedül.Mást nem.Amint látod ő nem akar gyereket
2012. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dilettáns döggomba ***** válasza:
83%
Különösképpen semmit. Ő nem akarta a gyereket, téged meg nem érdekelt az akarata. Lehet, hogy megváltozik még, de valószínűleg nem. Majd fizetheti a gyerektartást (már ha van miből).
2012. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Szegény gyerek. Hallottál már olyanról hogy tudatos családtervezés???? Na ha ez meg van nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2012. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. elfogadod, hogy a gyerek apa nélkül nő fel. az apját sosem fogja érdekelni, vagy max kierőszakolhatsz egy erőltetett láthatást, amit egyik fél sem fog élvezni...

2 elveteted...


szerintem ennyit tudsz tenni kb... :(

2012. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dilettáns döggomba ***** válasza:
66%
Megint beindult a lepontozó mechanizmus.
2012. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hát valamilyen szinte neki is kéne,hogy beleszólása legyen,mert ha még nem szeretné?!

de te hordod a szíved alatt,ez egy olyan kérdés amire szinte nincs jó válasz.


nem tudom mennyi idősek vagytok,de nem hiszem el,hogy nem tudtok kompromisszumot kötni. pl. későbbre tervezitek a gyereket amit már mindketten szeretnétek és mindketten felkészültetek rá.


ez az én vélemények,nem hiszem,hogy itt lenne kettő egyforma kérdés is,ezt nektek kell megoldani. :)

2012. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg, vagy nézzéttek meg együtt ezt a filmet.:)
2012. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
azt fogod csinálni, amit a hozzád hasonlók: megszülöd, aztán meg kuncsorogsz gyerektartásért és a gyereket az apja ellen uszítod. ügyesek vagytok, gratulálok.
2012. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elvetetném, mondjuk én nem akarok gyereket. Ha az apja nem akarja, de te igen, megszülöd és békén hagyod az apját vele, ennyi. Nem rinyálsz gyerektartásért, és nem nyavajogsz, hogy nem kíváncsi a gyerekre.
2012. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!