Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz, ha majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha majdnem 22 évesen nincs barátom?

Figyelt kérdés

Eddig egy komoly kapcsolatom volt, ami 2 éve véget ért. Azóta jó párszor randiztam, de semmi komoly nem jött össze. :( Nagyon el vagyok keseredve. Nem nagyon az igényeim, csak egy normális, hűséges párt szeretnék magam mellé. Már vágyom a házasságra, családra, gyerekekre... :( Valaha eljön ez az életemben? :(

21 L


2012. nov. 4. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

El, jó partnert kell találni. Lehet nem is annyira keresel úgymond, és emiatt csak repülnek az évek (tényleg nagyon gyorsan telik az idő).


Egyébként meg csak 21-22 éves vagy, még mindig nagyon fiatal kategória.

2012. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia nagylány! Merre laksz? :D (22/F)
2012. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem gáz, csak baromi rossz érzés ha egyedülálló vagy. Főleg ha életedből 22 év ez az idő. Nekem még csak kezdetleges kapcsolatom sem volt.
2012. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

neked legalább volt komoly :D

nekem a leghosszabb 3 hónap

de már lesz.rom, rájöttem hogy nem találok olyat aki olyan szinten meghagyná a szabadságom ahogy azt én szeretném

amúgy nem gáz, nem vagyunk egyformák

22/L

2012. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az ijeszti el a férfiakat, hogy te már házasságra, gyerekre vágysz? Mert én pl. 24 vagyok, de ezekről hallani sem akarok! De ha általánosságban is beszélnek, sokan megijednek ezektől a dolgoktól, hiszen a házasság egyenlő az örökké együtt dologgal, a gyerekvállalás meg túl nagy felelősség sokak számára.
2012. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14:36!

Pont tegnap tettem fel egy kérdést, hogy akarnak-e gyereket a lányok, főként, hogy kiderüljön, van-e hasonló ember mint én (csak lányban), aki nem akar gyereket. Eddig nem nagyon akar ilyen lány lenni.

14:04 és 14:06 vagyok.

2012. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dugig az oldal szüzekkel és egyedülálló huszonévesekkel... előfordul
2012. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg barátnőm nem volt,pedig én is lassan 22 éves vagyok.Lehetett volna,de egyikkel se akartam járni.De,hogy őszinte legyek nem idegesítem magam ilyenek miatt,mert a legjobb dolgok úgyis váratlanul történnek és úgy is eljön az igazi.

Szerintem akik rágörcsölnek erre pártalálási dologra,általában azoknak nem jön össze soha semmi.

21/F

2012. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen naiv vagy, akkor még jó hogy nincs.
2012. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!