Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez valamit, lehet esélyem vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon bejön,ismerem már egy pár éve de csak nem rég kezdtünk el beszélgetni.Jól elbeszélgetünk meg elbohóckodunk és nagyon kedves velem meg ha szomorú vagyok akkor próbál segíteni meg ad tanácsokat stb.És írt valamit és mondta hogy ezt kevés embernek írja és csak a nagyon jó barátainak írja.Meg volt hogy dícsért engem hogy szép vagyok meg aranyos stb.Találkoztunk már párszor de akkor is társaságban voltunk és nem beszéltünk.Nemsoká találkozok vele ha sikerül de nem kettesben leszünk.

Jelenthetnek valamit ezek a bókok?Vagy csak barátként tekint rám?2 évvel idősebb nálam ha ez számít


2010. júl. 17. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt magától a sráctól kéne megkérdezned... Az addig biztos hogy jó barátjának tekint, de nem lehet tudni mi játszódik benne így én nem írhatok biztosat.. Kérdezd meg nincs e kedve végre kettesben is találkozni, ha belemegy akkor valószínű hogy a találkozás végére tudni fogod tényleg barátnak tekint e csak rád
2010. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Drága kicsit ébredj már fel!


Ez a pasi meg akar csak kapni magának, gondolkozz kicsit! Mégis mit tenne persze hogy bókolna, meg persze ilyeneket ír :"És írt valamit és mondta hogy ezt kevés embernek írja és csak a nagyon jó barátainak írja.Meg volt hogy dícsért engem hogy szép vagyok meg aranyos stb" ezek nagyon átlátszó dolgok! ilyeneket mindenki tud mondani és írni.

Nem kell hozzá nagy ész.

Meg akar kapni ennyi.

És ilyenkor előveszi a jó oldalát mint a legtöbb pasi általában és adja neked a szépet ennyi...

2010. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!