Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem, vagy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, vagy felejtsem el? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Van egy lány,a haverom,de most pár héttel ezelőtt kicsit összekaptunk,mert smároltam vele,de nem akartam tőle semmit,EDDIG! Most van barátja,és nagyon kivagyok. És a csaj meg azon kapta fel a vizet,hogy nem akarok tőle semmit,pedig ő szeretett,de már jóban vagyunk,bár ő nem köszönt,nekem kellett. Örültem hogy megint jóba vagyunk,erre tessék,most itt a srác,akit ismerek!!

Szerintem még magamnak sem mertem bevallani hogy tetszik,mármint azelőtt hogy ők ketten összejöttek.

19F


2011. júl. 5. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nemtudom,de lehet hogy tévedek.
2011. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van még esélyed .Burkoltan hozd a tudtára.legyél vele sokkal figyelmesebb , de ne legyél soha pincsikutya aki lohol utána.
2011. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!