Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele ha már nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele ha már nem jön be úgy mint régen?

Figyelt kérdés
már lassan 5 éve vagyok együtt a pasimmal és már nem jön be a teste vagyis nem vonz annyira főleg hogy tőle jobb testű pasik akarnak velem lenni.. szeretem még meg jó vele lenni de nem hoz annyira lázba .. szakítsak inkább vele?
2012. nov. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed tedd meg

nem jó boldogtalanul élni egy kapcsolatban

előbb utóbb megcsalás lesz belőle.


szeretem MÉG... na ez meg a másik.


de aztán nem lesz vissza út,ha egy hét után meggondolod magad.


okosan dönts.

2012. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolataidat arra alapozod, hogy melyik pasinak milyen teste van, nem sok 5 évnél hosszabb kapcsolatod lesz cicám, ezt most mondom neked... de igen, szakíts vele, ha nem érzed magad jól vele, akkor nincs értelme együtt lenni.
2012. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Inkább beszélj neki erről, menjen el sportolni vagy menjetek együtt. De ha nem szereted hagyd ott.
2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd ott, értelmesebb lányt érdemel...
2012. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!