Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, vagy beszéljem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy beszéljem meg vele? Ti mit tennétek? Tapasztalt emberek válaszát várom!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt! Szeretem őt ès ő is engem! De... úgy èrzem mègsem szeret igazán! Közel lakunk egymáshoz, mègis keveset találkozunk mert neki mindig akad fontosabb dolga nálam! Az èrzèseit is nehezen mondja el nekem, ha vita van sosem èrt meg engem ès csak a saját igazát hajszolja! Èn nem tudom elhinni, hogy ha szeretek valakit, akkor arra nem fordítok időt! Ha vele vagyok, minden nagyon szèp ès jó, boldogok vagyunk! De ha nem vagyok vele, egyszerűen feszült vagyok ès azon gondolkodom, vajon szeret-e igazán vagy sem! Úgy èrzem, hogy egyedül èn teszek ezèrt a kapcsolatèrt! Mit tegyek? Engedjem el, vagy beszèljem meg? Tapasztalt emberek válaszát várom, nem vagyok kíváncsi a 15 èvesek, pesszimisták válaszára! Kort ès nemet írjatok lègyszi!
2012. nov. 4. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalt emberek válaszát várom,=> nem vagyok kíváncsi a 15 èvesek...

pesszimisták válaszára -> pedig nem kizáró tényező!


No mindegy. Ha fiatal a kapcsolat, akkor lehet ,hogy még nem alakult ki az az erős kötődés köztetek.

Vagy ha te szorgalmaztad a kapcsolatot, akkor lehet, hogy csak azért ment bele ,hogy legyen nője.

Vagy eleve félénk srác/csaj

Vagy csak azért jár veled, hogy fel tudjon mutatni valaki.

2012. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vicces ez az egesz amit irtal....minek irtad ezr ki?szerencsetlen baratnod semmi baj nincs vele azt varod h amikor nem vagytok egyutt akkor is csak veled foglalkozzon?ha meg igy lenne akkor az lenne a kovetkezo h elegem van a csajombol folyton rajtam log-.-
2012. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 DiMalto ***** válasza:
az ilyen mell döngetős "csak én teszek meg mindent a kapcsolatért" szövegeknek általában mindig szakítás a vége...Ha ezen rágod magad állandóan és hangoztatod is,az hamar megfolytja az együtt léteket,más az elképzelésetek egy kapcsolatról....ennyi!!
2012. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy mindenféleképpen beszélj még vele.

Csak azt nem tudom eldönteni, hogy te vagy túl ragaszkodó és túl sok időt akarsz vele lenni, őt pedig ez megfojtja és akkor azért viselkedik így.

Vagy az van hogy te tényleg meg teszel minden, nem is nőnél a nyakára és ő még is ilyen veled. Mert ha viszont ha ez van akkor vagy van egy másik a képben, vagy csak szimplán nem szeret annyira mint azt te gondolod.


23/L

2012. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok rajta lógni folyton! De van olyan hèt hogy csak egyszer látjuk egymást pár órára....szerintem ez nem rajat lógni akarás! :S
2012. nov. 4. 08:09
 6/15 anonim ***** válasza:

7 hónap azért szerintem már szép idő:) az elején is ilyen volt a kapcsolat? mert ha igen, akkor szerintem csak annyi van hogy a csaj szeret független lenni, és ő ennyivel beéri. Persze te nem, szóval nem hiszem hogy ez működni fog hosszabb távon. De szerintem egy megbeszélést megér, bármilyen gond legyen, nem egyből szakítani kell, beszéljétek meg, és ha nem találtok közös nevezőt akkor bizony nem működik, és akkor jobb ha most estek túl rajta. minthogy húznátok még a dolgot. De amúgy írtad hogy amikor együtt vagytok akkor minden jó, szóval szerintem csak annyi lehet hogy a barátnőd kicsit zárkózottabb, nem kell neki annyi együtt töltött idő. Amúgy ez a duma hogy csak én teszek a kapcsolatért, ez nem valami nyerő. egy kapcsolathoz bizony 2 ember kell, ha akarod ha nem! Mindenesetre én azt mondom hogy beszéld meg vele, és csak azután döntsd el hogy mi legyen:)

Ja amúgy 15/L ;) ezer bocs ha nem volt hasznos a válaszom 15 éves létemre:D

2012. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint velem van a baj! :S De azt tudom, hogy nagyon szeretem ès kèsz! :)
2012. nov. 4. 08:37
 8/15 A kérdező kommentje:
Az elejètőt kezdve ilyen volt!
2012. nov. 4. 08:38
 9/15 A kérdező kommentje:
esetleg milyen módszer van rá, hogy többet keressen meg ő engem! ugyanis mindig èn írok neki vagy hívom!
2012. nov. 4. 08:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném vele, hogy azért neked ez szarul esik hogy nem érdeklődik irántad. Hátha észbe kap. Ha nem akkor nem működik a dolog. Mond el neki az érzéseidet és beszéljétek meg. mert ha nem beszéled meg vele, akkor csak rágódsz rajta, mint most. 15/L megint:)
2012. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!