Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy ilyen kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője? Mit keresnek egymás mellett?

Figyelt kérdés

A férfi: vonzó, jól keres, diplomás. A nő: csúnyácska, nem keres túl jól és diplomája sincs.


Mi a véleményetek?


2012. ápr. 12. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy mindez külső tényező egy kapcsolatban, nem ez számít igazán. Nem ez fogja meghatározni, hogy működik-e a dolog vagy sem.
2012. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont kiegészítik egymást? Az elején még lehet, hogy nem zavarja egyik felet sem, és elképzelhető, hogy ez később sem fog problémát okozni. Egyébként meg a diploma nem minden, bár nekem is és a férjemnek is van, de szerintem nem ezen kell mérni sem az intelligenciát, sem az emberséget.
2012. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem vak:)

Komolyra fordítva a szót, az ilyesmit nem lehet megjósolni, függ attól, hogy a 2 ember hogy kezeli ezt a helyzetet. Vannak-e a nőnek komplexusai emiatt és azokon át tud-e lépni, egyenrangú félként tudja-e kezelni a férfi a nőt stb... Ezek lényeges kérdések, ha ezeken felül tudnak kerekedni, akkor bármi kisülhet a kapcsolatból.

2012. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a két fél, akkor nem ezektől teszik függővé a kapcsolatuk alakulását. Ha bármelyik félnek problémát okoz a másikban amit leírtál, akkor igen, lehet belőle később gond.
2012. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja, hogy a férfi vonzó és a nő csúnya. ezek tök relatív dolgok,valószínűleg ők egymást tökéletesnek látják.
2012. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A diploma hogy a fenébe kerül oda? AKinek nincs, az már semmit se ér? Legalább a nő dolgozik, a férfinak biztos szép, ha őt választotta. Gondolom téged kellett volna választani, ha már így beszélsz róluk.
2012. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Sem belső tulajdonságokat nem írtál, sem pedig azt hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz(gondolom jól megvannak).
2012. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Én is egy diplomás lány vagyok, sok pasi udvarolgat, mert szépnek tartanak és elég sikeres is vagyok. Páromnak "csak" egy szakmája van és nem is abban helyezkedett el, hanem heti 5 napot 12 órázik, mellette általában átlagosnak mondható.

De szar, hogy együtt vagyunk, nem?????? Imádjuk egymást és megvan a tisztelet. Mi kell még?

2012. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretik egymást, akkor ezek a dolgok nem számítanak.


Olyan eset sajnos lehet, hogy egy jóképű férfi szándékosan keres nála előnytelenebb külsejű, feltehetően önbizalomhiányos nőt, hogy az "felnézzen" rá, és az alázatos házicselédje legyen, aki elnézi a megcsalást is - de reméljük, itt nem ez a helyzet áll fenn, illetve ha mégis, magától kell rájönnie a nőnek, hogy kihasználják.


Te amúgy kijük vagy?

2012. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az exemről van szó.

Elmentem külföldre dolgozni, de nem működött a távkapcsolat. Most meg hazajöttem és ő feleségül vett egy ilyen nőt, ráadásul gyereket csinált neki... Nem értem, mit lát benne :-(

2012. ápr. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!