Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kiégtem.!?

Figyelt kérdés
Úgy érzem érzelmileg kiégtem.. Nincs kedvem ismerkedni, félek a csalódástól. De már egyedül sem akarok lenni. Több mint fél éve szakítottam a pasimmal. Az előtte lévő barátommal pár hónapja össze járok, ( nem érdekel ha leribancoztok) iránta érzek valamit, tudom nem felejtettem el teljesen. Lehet, hogy miatta érzem magam teljesen érzelemmentesen ? Lennének fiúk akikkel ismerkedhetnék, de senkinek nem adok esélyt, mindig meghátrálok, egyszerűen nincs kedvem újra kezdeni mindent. A volt barátommal újra kezdeném, de Ő biztos, hogy nem akarná ( akivel együtt szoktam lenni) . Tudom, hogy őt mindig is tudnám szeretni. De azzal is tisztába vagyok vele, hogy ez nem mehet így, hogy mindig ha pasiról van szó ő a téma. De mit tegyek ha egyszerűen nem tudok mással ismerkedni ? Vén lány leszek ? 21/L

2012. nov. 5. 16:01
 1/8 anonim válasza:

dettó...:((


16/F

2012. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nyugtató, hogy nem vagyok egyedül, csak sajnos állandóan úgy érzem magam :(
2012. nov. 5. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, hogy kiégtem, érzelemmentesebb lettem. Én nem félek a csalódástól, és szivesen ismerkedek is, viszont úgy érzem nem tudnék többet szerelmes lenni, vagy komolyabban szeretni egy lányt. Pedig nagyon is vágynék egy kapcsolatra, most rossz egyedül. Persze aztán lehet jön majd valaki akit mégis megszeretek.
2012. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Érzelmileg ki kell "pihenni" magad!Aztán ámor úgy is megtalál.
2012. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is pihenés lesz a legjobb! Már annyit agyalok ezen, hogy elfáradok.. Köszönöm a kommenteket :)
2012. nov. 7. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ámor nyala betalál!
2012. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 évesek kiégni?jézusom...

lehet hogy jobb is hogy késön kezdtem ezt a párkapcsolatottal foglalkozást :D

2012. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Johnny B. Goode ***** válasza:

16 évesen kiégni?

Na apukám, az a szép munka! Mikor kezdted?

Épp akkor égtél ki, mikor elkezdeni kellett volna...


Kérdező, Te biztos, hogy kiégtél?

Az nem lehet, hogy csak visszasírod a régit és kész?


Nektek mostanában kellene kezdeni a párkapcsolatosdit, nem pedig kiégetten ücsörögni.

Valószínűleg tényleg a pihenés lenne a megfelelő gyógyír a problémára, aztán meg kicsit óvatosabban az élettel :)

2012. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!