Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek mi értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mi értelme? Miért nem akarja, hogy kapcsolatban legyünk?

Figyelt kérdés

Nyár elején ismertük meg egymást ezzel a lánnyal, már első pillanattól tetszettünk egymásnak és nagyon egy hullámhosszon voltunk, órákon át tudtunk bármiről beszélgetni, csak úgy elszállt az idő. Mindenben olyan, mint én, sose gondoltam volna, hogy létezik ilyen lány, és emellett még gyönyörű is. Nyáron csak párszor tudtunk találkozni, mert nem voltunk egy városban, de szeptember óta nagyjából minden napot együtt töltünk. Persze már nem csak barátilag, volt köztünk már minden és teljesen olyan minden találkozás, mintha egy pár lennénk. A barátaim, a családom, mindenki a barátnőmnek tekinti, az ő ismerőseinél szintén így van ez. De mégse akarja, hogy "hivatalosan" is együtt legyünk. Ennek mi értelme van, ha közben gyakorlatilag együtt vagyunk? És nem titkol vagy ilyesmi, mert az ő ismerősei előtt is ilyen.

Lehet, hogy fél, hogy csak egy kaland nekem? Korábban sose voltak komoly kapcsolataim, csak rövid távúak, nem voltam szerelmes se, igazából korábban egy lány se jelentett semmit... és ezt ő is tudja, mert elmeséltem neki magamról nagyjából mindent. Hogy segíthetnék ezen, hogy ne gondolja ezt? Szerintem ennél több mindent már egyszerűen nem tudok tenni érte, folyton a kedvében járok, a kedvenc programjait szervezem, próbálom minden álmát valóra váltani, amit csak elmesél. Hogy mutassam ki, hogy mennyire szeretem, és biztonságban érezhetné magát mellettem?

Ő 21 éves, én 22.


2012. nov. 5. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem kérdezed meg tőle?
2012. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem természetesen. Azt mondta, hogy szerinte én igazából nem akarok kapcsolatot, csak biztos azt gondolom, hogy ennyi találkozás után már úgy illik, hogy együtt legyünk... Biztos a korábbi dolgaim miatt gondolja ezt, azért szeretném, hogy érezze, hogy Őt mennyire szeretem!

(Egyébként ezt nem ilyen sértetten mondta, mint ahogy leírva hangzik, teljesen normálisan, és mindig mondja, hogy őt nem zavarja ez, ha csak úgy kötöttségek nélkül vagyunk együtt) De bárhogy magyarázom, hogy nekem ez nem kötöttség, és eszembe se jut más, csak mosolyogva legyint rá egyet kb... Nem értem, pedig biztos, hogy jobban örülne neki, ha együtt lennénk.

2012. nov. 5. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy járni akarsz vele miért nem lesztek kapcsiban
2012. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!