Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom ha fen van facebookon nem képes rám írni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig én írtam rá de elegem lett abból hogy nem képes rá írni meg vissza írni ...

Off-okat nem kérek ...

17/L


2012. nov. 5. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg játszik vmivel.:)

Az én barátom wow-ozik, ha fent van facen és nem ír rám, akkor tudom, hogy csak játszik :DDD olyan is volt, hogy az egyik barátja aggódva telefonált, hogy a barátom haragszik-e rá vmiért, mert nem ír vissza neki, pedig fent volt,megnyugtattam, hogy tuti csak nyomatja 1000-rel a wow-ot, mint később kiderült (amikor már befejezte a játékot hajlandó volt nekem is írni) igazam volt.:DD

2012. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
több mint 1 hónapja vagyunk együtt igazabból soha nem beszéltünk sokat facebookon de azt tudom hogy nem szokót játszani meg ilyenek de legalább adna magáról élet jelet ... haverjaimnak vissza ír nekem meg nem ..
2012. nov. 5. 19:23
 13/14 A kérdező kommentje:
Most is fenn van de nem képes rám írni .. Én meg nem fogok az tuti ...
2012. nov. 5. 19:25
 14/14 anonim válasza:
én sem cseteltem sose a barátommal. a legelején megbeszéltük h ő is utálja meg én is, be sincs állítva h kapcsolatban vagyunk.. és most hogy külföldre költöztem, megbeszéltük h szakítunk de még mindig két-három naponta felhívjuk egymást (annak ellenére h drága, nem facebook...) a facebookon nem érdemes vele beszélned mert vannak olyanok akikkel ott nem lehet. anyád ismerősöd? vele sem csetelsz... hívd fel vagy ne beszélj vele, a facebook erre nem jó.
2012. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!