Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szakitott velem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szakitott velem nem reg, h nem vagyunk egymashoz valoak. Aztan kideritettem h rajta van par online traskereson. Most meg akarna vissza. Visszafogadjam? Mit csinlajak?

Figyelt kérdés
akkro most mar egymashoz valoak vagyunk? vagy ha lo nincs szamar is jo alap?
2008. máj. 23. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

velem is hasonló történt. csak ő nem ismerte be hogy magától,azt mondta egy havernak segít.szerintem hagyd a fenébe.volt egy lehetőség,nem élt vele,kész.gondolom az elején leszögezted mi az ami neked nem fér bele,vagy legalábbis alap esetben sejthető ha van valakim,nem társkerizek. de ő megtette.szerintem mondj neki nemet. mert később mi lesz?ma egyszínú alsógatya van rajtam,kedvem lenne másho,kíváncsi vagyok,vonzó vagyok e másnak,vagy mi?szerintedm ne akard vissza.már dönttt,abban a pillanaban,hogy elkezdte a társkerit.normál körülmények köz ez fel sem merül.légy erős és menni fog. tartsd magad annyira.nem tisztelt és nem becsült meg,elbuta, késő bánat.

én is azt hittem ő az igazi,ezt megtette,nem bocsátottam meg a fentiek miatt pl. , és most együtt vagyok egy fantasztikus férfival, aki a tenyerén hordoz, és minden kívánságom lesi, akivel imádjuk egymást. úgyhogy szerintem ne vesztegesd rá az időd.

sok szerencsét és kitartást, hidd el, menni fog!

Drukkolok, és szólj majd, hogyan döntöttél,kíváncsi vagyok!

:)

2008. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mindamellett, hogy női oldalról az előző válasz korrektnek hangzik, közelítsük meg férfi oldalról is a kérdést:


rengeteg pasi csak fantáziál, amikor partnerkereső oldalakon böngészget. csak elképzeli, hogy mi lenne, ha...


számtalanszor elmondták már: a pasi attól még szeret és a tenyerén hordoz, hogy a szexuális fantáziája nem csupán rólad szól.


ettől még lehet, hogy a srác valóban félrekacsintgat, de az is benne van a pakliban, hogy nem.

2008. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ha téged szeret, akkor nem nagyon lenne oka másokkal ismerkedni.. nekem is lett már így vége kapcsolatomnak, ilyen indokkal, és őszintén szólva, ritka szar indok, és nem tudom, mit gondolnak a pasik, hogy akkor ezt most.. mégis hogy kell értelmezni? Nekem is kiakart utána békülni, és ÉN SE értem, h egyszer mások vagyunk, más világban élünk, akkor.. utána mégis mi változik 2 hét múlva?

Nah mindegy, ez meg a férfi logika.

Szerintem próbáld meg kipuhatolózni, hogy mi is van igazából e mögött a társkeresés mögött. Csúnya dolog, de pl. regizhetnél te is, és .. ismerkedj vele idegenként. Ha nem reagál,akkor komolyan veled a szándékai, ha viszont úgy tesz, mintha semmmi se lenne, akkor hagyd.

2008. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen eleg szar dolog ez a nem illunk ossze duma, fokeppen ugy h tok jol megvoltunk, meg csak veszekedni sem veszekedtunk de meg nezetletereseink sem voltak meg egyszer sem. A hatterben vagyunk kulonbozoek h nekem mas a szakmam masvmiben dolgozok en megvalositottam az almom karrier teren o meg meg ezen dolgozik. na de konyorgom???? ez olyan nagy bun????? ezert kell leirni egy kapcsolatot???? en tenyleg nem ertem... de nem is fogom megerteni sosem...
2008. máj. 26. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!