Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A karrier vagy egy bontakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karrier vagy egy bontakozó párkapcsolat éri meg jobban, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az, hogy nehéz döntés előtt vagyok. Még csak 18 éves vagyok, de nem sok tapasztalatom van párkapcsolat ügyben, annyi a helyzet, hogy egy régi fiúismerősöm nagyon szimpatikus, még nem vagyok szerelmes, de úgy érzem szívesebben megismerném közelről, Ő útszintén így van ezzel. Anyukám egyik jó kollégájának a fia, akivel eddig csak köszönőviszonyban voltam, mostanában azonban keresi a társaságom, meg én is jól érzem vele magam. Szóval alakulgat, csakhogy! Én kint dolgozok a Egyesült Királyságban (Anglia) egy gyárban vagyok alkalmazott és most még pár napig Magyarországon vagyok, de hamarosan indul vissza a gépem és újra munka vár. Mindig is szerettem volna kint dolgozni, szeretem Angliát, meg jó érzés, hogy tudok helyezkedni, karriert építgetni már 18 évesen, de most valahogy megingott velem minden, mert a szívem nagyon hazahúz, hogy maradjak a fiúval, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. Lehet, ha ez tetszem akkor vége az egész életemnek kint, szóval tanácsra lenne szükségem, ti mit tennétek a helyemben? A szívemre vagy az eszemre hallgassak? Azt tudom, hogy sok mindenről lemaradok mert hamar fel akarok/akartam nőni, de lehet ha elkezdtem, most maradjak is inkább ennél és menjek vissza? Szerintetek?
2012. nov. 6. 07:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igazából még a sráccal nincs komoly dolog de a munka háát az a baj hogy munkalehetőség nem sok van sehol. Főleg itthon nem, de ha a szíved a sráchoz húz akkor tudod mit kell tenni. Csak azt is kalkuláld bele hogy mi va nha nem jön össze a sráccal.
2012. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkoztam és akkor még a munkának is lőttek...szóval lehet nem éri meg.
2012. nov. 6. 07:44
 3/19 Malats ***** válasza:
hallgass az eszedre, késöbb még hálás lehetsz magadnak. Fiu sok van, de ilyen munkalehetöség kevèsbé.
2012. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18 évesen ez kérdés?! Persze, hogy a meló a lényegesebb.
2012. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
karrier!
2012. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
karrieristáááák
2012. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat. Hiába építesz karrier, hiába gazdagodsz meg, ha nincs senki, akivel megoszthatnád ez egész nem ér semmit.
2012. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ez nem annyira igaz. Lehet, egy mélyebb szerelmi kapcsolatnál igen, de most képzeld el: A csajszi marad a pasi miatt aki lehet nem is fog vele járni, vagy max. 2 hónap és dobja aztán Ő meg ottmarad munka nélkül egyedül. Na az szép is lenne! Ha ilyen korán már van biztos munkahelyed, ráadásul külföldön, akkor nehogy már dobd az egészet a semmibe. Majd meglátod, de szerintem most ne habozz, örülj a lehetőségnek, pláne ha szereted is! Ne légy buta!
2012. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
de még csak 18 èves még szép hogy lesz pasia ..... de a karrier előtte fontosabb
2012. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez a média sugallta "valósítsd meg önmagad", csinálj előbb karriert, mert csak a pénz a fontos mozgalom, és ezért van ennyi boldogtalan ember. A boldogságot egyedül nem találhatja meg az ember, ahhoz mindenképpen kell egy társ. Én gondolkozás és semmi rossz érzés nélkül adnám fel a karrierem.
2012. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!