Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrier vagy párkapcsolat mit...

Karrier vagy párkapcsolat mit választanál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 13:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Kettőt lehet egyszerre is,csak okosan kell:)
2012. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hát nekem az még nem ment...mindig az egyik a másik rovására ment..
2012. aug. 29. 13:37
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor fussunk neki a kérdés-kiírásnak mégegyszer, mert ha konkrét esetről van szó, akkor felesleges elméletekről rizsáznunk, nemde? Ha meg elméleti kérdés, akkor azt is illik közölni a kedves válaszolókkal, mert így csak vaktában lövöldözünk. (:
2012. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudnánk élni a párom fizetéséből és muszáj lenne választanom akkor párkapcsolat. Bár szerencsére nekem olyan a szakmám h otthon is kiélhetem magam ha épp kedvem van hozzá :D

egy cukrász

2012. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
Karriert
2012. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

Erre így nem lehet válaszolni.

Sajnos a pénztelenség a legjobb kapcsolatokat is aláaknázza.

Ha a kérdésed azza irányult, hogy inkább a karriert, vagy inkább a családi fészek melegét helyezem előtérbe, akkor az utóbbi.

35 éves vagyok, sima beosztott egy multinál. 2 évig otthon voltam GYED-en a kisfiammal, tervezünk kistesót is. Alig túlórázom, mert én viszem minden reggel a kicsit bölcsibe, és heti 3x én is megyek érte (a férjem messzebb dolgozik, én 3 perce a bölcsitől). Nem keresek rosszul, de nincs hatásköröm, nem vagyok döntéshozó.

A velem pontosan azonos korú kolléganőm országos igazgató millió feletti fizetéssel, nagy autóval. Viszont 6 hónapos kora óta a nagyszülők nevelik a kisfiát, napi 10-14 órát dolgozik, sokszor éjjel 2-3-kor küld mailt.

Úgy néz ki, mint a saját öreganyja, csont és bőr, Red Bull-t iszik kávéval felváltva.

Ilyen áron nem kell sem a sok pénz, sem a nagy autó, én inkább motorozni viszem a fiamat délutánonként.

2012. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A kérdés nem konkrét,hanem teljesen egyértelmű.Ha fontos valakinek a karrier a és a munkája akkor sokkal több energiát fektet bele.Nyílván aki egy gyárban dolgozik gép mellett az nem nevezhető karriernek.De tegyük fel egy olyan szakmája van amiben elhívatott és sok energiát fektet bele hogy jó legyen benne és több időt tőlt el vele mint egy átlag ember akkora párkapcsolatra nem marad annyi ideje.De ha van egy ember aki a párkapcsolatára több energiát szentel akkor már nem tud ennyit a karrierre koncentrálni,van egy férfi akinek elhívatott a szakmája,ahhoz egy olyan nő kell aki ezt tudja tolerálni és nem köt bele minden nap hogy mennyit dolgozól és alig foglalkozól velem,mind ezt úgy mondva hogy bűntudatot kellt a másikban.Volt már ilyen!!!
2012. aug. 29. 13:43
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Ha a párkapcsolatot választja az emberke, akkor nyilván nem lesz olyan sikeres a karrierjében, ergo valószínűleg nem lesz biztos anyagi háttere. Vagyis. Gyereket sem tuti, hogy tudnának vállalni, így oda az egész.


Ha pedig a karriert helyezi előtérbe, lesz biztos anyagi háttere, és pár év múlva talán, de csak talán, tervezheti is a családot. :)


Egyszóval én a karriert választanám.


Minden jót! :)

2012. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%
Én? Párkapcsolatot. Te? Kitudja. :) Mi értelme az ilyen kérdéseknek? :D
2012. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%
Magamat választanám.
2012. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!