Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak egy ilyen sráctól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy ilyen sráctól?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja találkozgatunk, minden nap csinálunk valamit együtt, kb egy hónapja már olyan, mintha járnánk, kézen fogva sétálunk mindig, sok csók, meg úgy alapvetően az ismerőseink meg mindenki így tekint ránk, mint egy pár.

Még nem feküdtünk le, de azért már kézzel-szájjal elkezdtük felfedezni egymást... :)

Ő olyan típus, akinek sose volt komoly kapcsolata (igazán kapcsolatok se, mert azt mondta, hogy nem akart hitegetni senkit), szóval kb csak kalandjai voltak. Igazából minden ilyesmit elmondott magáról, szóval nem játszotta meg magát előttem, de azért kicsit ijesztő ez a hozzáállása számomra.

Szerintetek, ha lefekszem vele, akkor vége lesz? Elég sok mindent tervez velem, már az elkövetkező hónapokra kb minden hétre szervezett valami programot, amire szeretné, ha vele mennék, meg jövő nyárra is, stb, de lehet, hogy ez csak ilyen beetetés, mintha komolyan gondolná, nem? Meg folyton arra célozgat, hogy szeretné, ha tényleg egy pár lennénk... De én nem tudom, hogy ez mennyire lenne jó ötlet, jobb, ha nem élem bele magam ebbe. Viszont, ha lefekszem vele, félek, hogy túlzottan kötődni fogok hozzá. Mit csináljak?

( És most nem azon van a hangsúly, hogy előbb mondjuk ki, hogy járunk vagy előbb lefeküdjek-e vele, mert lényegtelen, most ha hivatalosan együtt lennénk, akkor is dobhatna utána. )

Ha voltatok hasonló helyzetben, kérlek írjatok! :)


2012. nov. 6. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire tervezős típus akkor lánykérésre számíts
2012. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen szituba de nem is mennék bele az is biztos...
2012. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell kezdeni a komolyat. Mindneki van ugy hogy még sosem volt tartós kapcsolata. Mivel ilyen régóta tart ez közöttetek nem hinném hogy leépne utána. Viszont érdemes lenne leülni elbeszélgetni arról hogy most végülis ez mi közöttetek és eszerint mérlegelni hogy lefeküdj-e vele. Ha te komolyat szeretnél mondd el neki és kérdezz rá ő mit gondol, hova tart ez kettötök között. Lehet veled ö is el tudna képzelni egy rendes tartós kapcsolatot.
2012. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje, hogy komolyan beszélgessetek. Mond el neki, hogy milyen félelmeid vannak és ő is elmondhatja, hogy mit gondol erről az egészről. Lehet, hogy hülyeségnek gondolod, de a jó kapcsolat a kommunikáción múlik!
2012. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De most azt mondjam neki, hogy félek attól, hogy kötődni fogok hozzá? Ez így olyan fura, nem? Na meg mit lehet erre mondani... :)
2012. nov. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!